reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Witam niedzielnie,

Wszystkiego najlepszego dla wczorajszych solenizantów Emilki-Freiyi, Mikołajka-Agapy i Kalinki-Mirabelki dużo zdrówka i buziaczki

Tofika-wszystkiego najlepszego z okazji kolejnej rocznicy slubu.

Ja wczoraj zarzadziłam seans filmowy i do tego otworzyliśmy butelke wina-lubie różowe Carlo Rossi-jest lekkie i schłodzone super mi smakuje, mąż został przy piwie-niestety po ciąży juz nie to zdrowie:-D, i juz po 2 kieliszku byłam radosna jak nigdy,a dzisiaj głowa mnie boli
 
reklama
witajcie,

jesteśmy po piewrwszej próbie testu prowokacji, zrobiłam rano 180 ml mleczka 120 pepti i 60 zwykłego. Na razie ok, kupa normalna, zachownie też w granicach standartu wieczorem jeszcze dokładnie obejrze ciałko.
Trzymajcie kciuki



aaaaa mamy kolejnego zęba, lewa dwójka to już czwarty;p
 
Witamy sie i My:)

Chcialałam złozyc dzis życzonka dla naszych małych grudniowych ksieżniczek Emilki i Kalinki:)oraz rodzynka ksiecia Mikołajka;)

Sosnowiczanka - takze skladam Najlepsze życzenia dla Alanka w dniu Imienin:-)
Asienka- trzymam &&& zeby próba z mlekiem sie udała
lysa- bidulki niech was juz pusci ten wirus...strasznie długo was trzyma to cholerstwo:no:
Kota- powodzenia na tourze marketów budowlanych:-D

U nas juz lepiej z nockami młody sie budzi 7.15 i jak nabardziej mi to odpowiada w porównaniu z 4 czy 5 rano....ehhh.Ogólnie M jak przebierał wczoraj młodego to tak sie rzucał ze uderzył sie o sciane w tył głowy a po 15 min poszedł spac chodzialm do niego pol nocy i patrzylam czy oddycha -balam sie ze moze miec wstrzasnienie mózgu ,te uderzenie usłyszlam az w kuchni i placz:confused2:Oczywscie nie wspomne ze młody wyglada jakbysmy go lali:-Dguz nad okiem pod okiem czerwona rysa zaraz obok niej druga a przy nosie sie podrapał wyglada jak dziecko wojny:szok:no niestety nie da sie tego wszystkiego samej ogarnac jak M spi a ja robie obiad...:)
U nas pogoda typowo "Złota jesien" az sie chce wyjsc ,ale ja jakas nie wygledna...moze wyjde z młodym na podwórko pobujam go na hustawce w ogrodzie i wrócimy moze kilka fotek wstawie jak sie wyglupia w lisciach:)
 
Młody zasnął, M. w pracy :eek: więc położyłam się bo ledwo funkcjonuję. Nocka znośna, ale znowu rzadka kupa.. Rano przebierałam biedaka 3 razy razem z bodziakiem. U nas to już rytuał przed- ząbkowy. Czyli lekka biegunka, później marudzenie, ślinienie i gryzienie, katar i ZĄB. Więc maraton trwa. I zawsze wychodzą dwa na raz:eek: Mam nadzieję że pójdzie szybciej bo na te górne dwójki czekałam miesiąc- w tym 2 tyg. kataru który w dniu pojawienia się zabków nagle zniknął.. eh.

Asienka
- trzymam kciuki mocno :*
Kota- ja już nie mam nadziei na przespaną całą noc. W całym jego krótkim życiu jeszcze się to nie zdarzyło.
Aga- ja to jestem antyalkoholowa więc podejrzewam że po 2 lampkach byłabym nieprzytomna.
Tofika- dużo miłości przez kolejne lata :*
 
Ale tu cisza....;-)
PIĘKNEGO,RADOSNEGO DNIA DLA DZISIEJSZYCH JUBILATÓW!!!
asienka powodzenia,oby Michaś dzielnie zniósł testy i dobrze tolerował "zwykłe"mleczko.Nasza pediatra za każdym razem wprowadzania kolejnego mleka sugeruje ten właśnie sposób jaki ty robisz.
tofika NAJLEPSZEGO DLA WAS Z OKAZJI ROCZNICY!
aga
jeżeli dzisiaj masz ból głowy tzn.,że wieczór był udany:tak:
Phelania moje panny też wiecznie poobijane chodzą. Najbardziej martwię się o ich główki bo ciągle w siniakach są. Właśnie M.pojechał do castoramy po jakieś zabezpieczenia-blokady do szafek,a głównie do piekarnika.
Halinci dzisiaj wyszedł 8 ząbek.
W ogóle to dziewczynką wszystkie ząbki wychodzą parami.
Ładna pogoda-idziemy na podwórko.
 
Phelania dziekujemy za zyczenia i twojemu Alankowi tez wszystkiego naj :*
Moj tez wiecznie poobijany:( Stan na dzien dzisiejszy to siniak na czole i delikatnie rozcięta warga-i nikt nie chce sie przyznac kiedy to sie stalo. Siostra mowi ze przy niej nie, i M tez ... Winnych brak!

Tofika najlepszego z okazji rocznicy:)

Asienka trzymam kciuki i gratuluję ząbka :)

Kota i jak zakupy budowlane? Lampy są?


Dzis o dziwo byla niezla noc, czyli bez placzu, pobudki tylko na jedzenie. Az sama jestem zdziwiona. Zrobilam Alanowi pierwszy raz w zyciu obiad- gotowane warzywa i losos na parze- nie zjadl ani trochę :-( Sprobuje jeszcze pozniej mu dac. Poki co moj księciunio spi wiec mam chwile spokoju:)

A jutro wybieram sie do lidla zobaczyc te kombinezony, moze mu kupię jako prezent imieninowy..?
 
Sosnowiczanka, nic nie kupiliśmy, niestety będziemy musieli któregoś dni podrzucić Kubę dziadkom i wtedy pojechać na zakupy, nasz słodziak niestety nie nadaje się na kompana do zakupów budowlanych.. eh.. kupiliśmy za to zapas Bobofrutów ;) "moich" lamp też nigdzie nie było.. Ostatecznie kupię przez internet, bo już podobne na Allegro wyczaiłam.
 
Salsik-powiem Ci że dawno nie było tak miło, ostatnio tylko kłotnie itp, szkoda gadać, gratulacje dla Halinci-8 ząbek super

W Warszawie była dzisiaj fajna pogoda taka fajna słoneczna jesień-zarządziłam wyjście do zoo-było fajnie-Olka aż podskakiwała w wózku jak zobaczyła-niedźwiedzia, słoń i żyrafa też wzbudziła zachwyt, nasze dzieci robią sie coraz madrzejsze i taki wypad był naprawde super i dla nas i dla niej
 
U mnie dzień makabra,rano Bartek sobie przewrócił małą szafkę na siebie- od butów-nic mu nie jest, tylko się wystraszył,ale Tz do mnie wyleciał tak, że zrobiła się awantura włącznie z kazaniem mu się pakować. Nie wiem kiedy znowu się do siebie odezwiemy, ale ja nie ustąpię na pewno. Przeryczałam pół dnia, Bartek do tego dziś w ogóle nie chce spać w dzień , brzuch mnie boli- idzie @, rodzice mnie do tego wkurzyli na maxa ... a w tygodniu miałam plany na niedzielę, że się prześpię sobie w dzień z 3 godzinki ...Ktoś mnie dziś przebije z koszmarnym dniem?:-p
 
reklama
Milva współczuję tak fatalnego dnia :-(Ja zauważyłam,że przed okresem jestem bardziej wrażliwa na wszelkie docinki czy uwagi i łzami zalewam się na poczekaniu,a co do spięć z M.to najczęściej dochodzi w niedzielę,w dzień który powinien być dniem relaksy,wypoczynku i rodzinnej sielanki-teoretycznie;-) i nie wiem czy ja od mojego M.za wiele wymagam i oczekuję wobec mnie i dzieci po całotygodniowej nieobecności czy on już jest wkurzony,że zaraz znów wyjedzie na cały tydzień?! Ech...a miało być tak pięknie;-)
Mężuś już wyjechał w trasę,dziewczynki od godziny śpią,a ja zrobiłam sobie drinka od nie wiem jak długiego czasu i siedzę sama jak ten kołek.
Jutro z Halineczką na godz.11 jadę do kardiologa na zbadanie serduszka czy nie daj boże nie ma jakiś zmian po ośmiomiesięcznym leczeniu naczyniaka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry