reklama

Gry edukacyjne na tableta dla dzieci/...

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez samotronka87, 18 Grudzień 2014.

1. samotronka87

samotronka87 Fanka BB :)

Witam

Mam pytanko jakie gry i z jakiej stronki można ściągnąć lub kupić gry dla dziecka na tablet...

Gry edukacyjne lub różne gry dla dzieci...

Z góry dziękuj za odpowiedzi...

2. InhalatorDlaDzieci_pl

InhalatorDlaDzieci_pl Zaciekawiona BB

A co powiesz na te manualne gry planszowe które będą zarazem edukacyjne? Bo z doświadczenia wiem,że na tablet będą one jedynie zwykłymi grami bez większego przekazu i treści,.

3. reklama
  4. samotronka87

samotronka87 Fanka BB :)

mamy bardzooo duzo gier planszowych i gier edukacyjnych ale też chcemy na tableta sobie coś wgrać gdyż w czasie podróży też warto wgrać na tableta gry edukacyjne bo przez parę godzin dzecko się nudzi a niestety szybko się ściemnia i nie możemy książeczek czytać sobie :(:(

5. babykali

babykali Fanka BB :)

zipfrog czy jakos tak to idzie, fajna gra o żabkach, a dla doroslych polecam wordament

6. sercia

sercia Początkująca w BB

hej mam coś naprawdę fajnego dla Ciebie. Super stronka Bajkotwory - strona główna - twój dzieciaczek może tworzyć własne bajki i podkładać głosy, niesamowita zabawa - mój Kubuś jest zachwycony. Pozdrawiam :)

7. babykali

babykali Fanka BB :)

ale super!!! naprawdę wciągające, dzieki sercia za super zabawę :)

8. BajkoweUbranka_pl

BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

Myślę,że z tym nie będzie absolutnie żadnego problemu aby wgrać na tablet odpowiednią aplikację z grami dla dzieci,również tymi edukacyjnymi,zawsze to fajna zabawa i zabicie czasu np podczas podróży więc warto.

9. Godmother

Godmother Zaangażowana w BB

Zależy w jakim wieku jest dziecko. Jeśli jest zupełnie malutkie to polecam aplikacje gdzie przykładowo trzeba paluszkiem przeprowadzić kulkę przez labirynt, albo zatkać wszystkie dziury - generalnie takie gdy na spostrzegawczość i refleks. Ale dla starszych (trochę czytających i trochę liczących) dzieci super są gry np. sklep, czy hotel. Gdzie przychodzi klient, trzeba go obsłużyć, trzeba być szybkim bo się zrobi za duża kolejka, ale trzeba też być miłym dla niego żeby dobrze zapłacił, na końcu trzeba posprzątać, zapłacić za materiały - dziecko się uczy że usługa wygląda inaczej z perspektywy klienta a inaczej z "dorosłej" perspektywy.

10. reklama
  11. marm91

marm91 Początkująca w BB

Są też fajne aplikacje to nauki angielskich słówek, dzieci mogą zacząć naukę jeżyka już w wieku paru miesięcy!

12. Jasieczkowo_com

Jasieczkowo_com Zaciekawiona BB

W wieku paru miesięcy,to nie za wcześnie? Rozumiem powiedzmy wiek 3 lat,ale przecież nie można popaść w przesadę aby dziecko juz w wieku kilku miesięcy uczyło się języka obcego,to abstrakcja.

Poleć forum