reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

u mnie położna była już dwa razy i dwa razy dzwoniła, żeby dopytać ie o małego i o mnie na patronażową wizytę lekarki musiałam pojechać i będę miała wizytę pielęgniarki
 
reklama
Witam się. Ja dzisiaj obudziłam się rano z bólem macicy i co 5 minut sikalam brzuch bolał i pojechałam do lekarza i jutro mam do szpitala na 8 rano i jutro lekarz zadecyduje czy już operację czy poczekamy na nowy rok ale juz w szpitalu będą. Boję się trochę. Syn już waży 3500 .
 
Hejka dziewczyny. U mnie cala trójka przed świętami się pochorowała [emoji58]
Wczoraj byliśmy u lekarza i inhalacje mają. Leon tylko krople na kaszel bo nie daje nosa odciągać a co dopiero inhalacja z maską [emoji52]
Ja to mam dość często skurcze i liczę,że się rozkręci a tu dupa bo zawsze przechodzi[emoji85]
2 dni bolało mnie gardło i czułam,że dostanę katar dlatego paracetamol i sinupret i czuję się już lepiej. Nie fajnie by było jakbym teraz miała mieć porządne przeziębienie. Wystarczy,że dzieciaki chore.
 
Bardzo sie boję. Skurcze są silne. I chciałam w styczniu a tu wychodzi w grudniu i jest mi smutno ale juz nic nie poradzę na to aby zdrowe to najważniejsze.
 
Bardzo sie boję. Skurcze są silne. I chciałam w styczniu a tu wychodzi w grudniu i jest mi smutno ale juz nic nie poradzę na to aby zdrowe to najważniejsze.
Trzymaj się ciepło :) będzie dobrze, zobaczysz! Dobrze, że masz skurcze, bo synek będzie lepiej przygotowany na ten świat :) ja jestem z końca roku i nie narzekam ;)
 
reklama
Do góry