reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

To naprawdę jesteś dzielna ja nie wiem czy bym miała siłę próbować z takim doświadczeniem. Ja poroniłam w 7tygodniu także czas do 8/9tydzien był dla mnie straszny... Trzymam za ciebie kciuki...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@DaWo z córeczka zaszlam w ciążę od razu w sumie nadal nie mam z tym problemów pierwsze 4 miesiące były koszmarne straszne bóle brzucha ale nic po za tym , potem białko w moczu obrzęki w 7 miesiącu groźbą lekarza ze w każdej chwili może być konieczność CC ale udało się donosić do terminu no ale to jest jedna i jedyną dobra wiadomość z tego wszystkiego ..... Poród trwał 9 godzin urodzilam SN coreczka była owinięta pępowina dwa razy wokół szyjki miała zamartwice niedotlenienie okoloporodowe lekarze musieli ja reanimowac cały dzien potem lerzala pod tlenem 4 doby kroplowki USG mózgu czy nie uszkodzony itd itd dostała 5 punktow po urodzeniu na wyjście ze szpitala uslyszeliamy od lekarza żebyśmy liczyli się z tym ze córeczka może być opóźniona w rozwoju może nie mówić nie chodzić .... Zaczęła chodzić jak miała 10 miesięcy jest wesołym i pyskatym dzieckiem i o tuż w skrócie moja historia ;)
 
@0202oliwcia No to trzymam kciuki również! Daj znać po wizycie.
U mnie końcówka 14 tygodnia. Dwie straty za mną.. Masakra co się dzieje z nami..
A robiłaś badania na trombofilię? U mnie wyszła mutacja w genie i już nie robiłam kariotypu.

 
@--Aga-- przykro mi z powodu twoich strat ....:( badania na trabofilie robilam wyszły ok kariotyp również ok jedynie mutacja MTHFR C677T hetero według pani genetyk to Noe jest przyczyna poronień u mnie , według jej zaleceń końcowych to dieta kwas zmetylowany witaminy metyle oczywiście a no i jeszcze wyczytalam na opisie ze jej zdaniem przyczyna moich 4 poronień może być niedobór witaminy D3 a co do clexan jak jej powiedziałem ze biorę to stwierdziła ze niema nic przeciwko ale nie jest nigdzie udokumentowane ze clexan pomaga
 
@0202oliwcia I ja mam mutację MTHFR. "Dwa czerwone" jak ja to mówię, bo wyszło to najgorsze połączenie. Nie znam się na tym.. Nie chcialam dążyć.. Wiem, że muszę brać specjalny kwas foliowy z tą substancja co pozwala go wchłaniać i zastrzyki z heparyną na rozrzedzenie krwi. Ale już musi być dobrze! :)

 
Oliwcia bo ja nie rozumiem tych waszych mutacji więc proszę cię napisz mi jak krowie na rowie. Jest dobrze, pomoże ci ta genetyk?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zapewne ukierunkuje na dalsze leczenie. Tak było u mnie, jak mój ginekolog mnie wysyłał. Powiedział, że jak coś wykryją te badania genetyczne to może nam to dupę uratować ;P

 
Do góry