reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Odświeże trochę temat :-) czy macie jakiś sposób na zastrzyki. Kiedyś brałam 20szt i raz z jednej strony pępka raz z drugiej i jakoś poszło. Teraz tych zadtrzykow będzie 8 miesięcy,całą ciąże,trochę mnie to przeraża. Czy macie jakiś patent na to? Np cztery dni z jednej strony a potem cztery z drugiej i ta jedna strona odpoczywa???? Cokolwiek jakieś pomysły? :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
Odświeże trochę temat :-) czy macie jakiś sposób na zastrzyki. Kiedyś brałam 20szt i raz z jednej strony pępka raz z drugiej i jakoś poszło. Teraz tych zadtrzykow będzie 8 miesięcy,całą ciąże,trochę mnie to przeraża. Czy macie jakiś patent na to? Np cztery dni z jednej strony a potem cztery z drugiej i ta jedna strona odpoczywa???? Cokolwiek jakieś pomysły? :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
Raz prawa,raz lewa no chyba że mi się zapomni to daje jak chce. Ja biorę do października i do końca maja, był czas że 2xdziennie brałam, co tak mała igła ci zrobi? Nie panikuj na zapas.... No chyba że siniaków sobie narobisz. Ale są jeszcze rece i nogi, jest gdzie kłuć [emoji19]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Antonia2016 ja to w ogóle jak widziałam igłę to mdlalam a teraz od polowy stycznia robię sobie zastrzyki i jakos leci dodał ze robię sobie sama bo nie wyobrazam sobie żeby ktoś miał to za mnie robić raz jeden bok raz drugi na poczatku pierwszy tydzień był koszmarny siniaki bol nawet łzy sie trafiły ale potem wiedziałam czemu to robię wiec sie przelamalam mi jeszcze pasowało robic sobie z boczki a i robię sobie również wyżej nie tylko poniżej pępka
 
@Antonina2016 Ja też mam całą ciążę mieć zastrzyki. Jeszcze połowa przede mną + połóg. Niestety nie jestem w stanie sama sobie ich robić. Mama jakąś wewnetrzną blokadę i robi mi mąż :) Początki były ciężkie bo dużo siniaków i bardzo bolał ten płyn.. Dużo czytałam jak to poprawnie robić i znaleźliśmy swój sposób i śladu po kuciu nie ma! :)
Koniecznie siedź prosto, bo od pół leżenia są siniaki.. Skórę dezynfekuję jednorazowym gazikiem, robie fałd skóry i mocno ściskam, igłę wbijam powoli (tzn mąż wbija ;P), pod kątem prostym a nie pod skosem i bardzo powoli trzeba wlać płyn.
Codziennie zmieniam strony tak mniej więcej 5-7 cm na boki od pępka.
Powodzenia i napisz jak Ci idzie :)

 
reklama
Do góry