reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
Cala ciaże brałam clexane, najpierw w brzuch , potem w szpitalu w ramie i tak już zostało jak brzuch był duży. W uda nie polecam bo bolesne bardzo.
Ciaza szczesliwie donoszona i malec zdrowy :)
 
Ja miałam przez większość ciąży clexane. Do końca ciąży zastrzyki miałam w brzuch. Mąż tak ładnie robił że może że dwa razy miałam jakiegoś siniaczka
 
@AmMaWi to napisz jak mąż je robił :) Szybko wbijał igłę? Płyn wstrztkiwal powoli? Czy jakoś inaczej :) W które miejsce robiłaś? Jak w brzuch to gdzie mniej więcej ;P Nie chciałabym mieć cała ciążę brzucha w siniaczkach.. Choć mój M mówi, że wyglądają jak małe pieprzyki [emoji14]
 
witajcie , ja też od 3 dni borę clexane, wbijam sama wg instrukcji z you tobe. Za pierwszym razem wyszedł duzy siniak a za drugim tylko punkcik po wkuciu. Wczoraj wkuwałam bardzo powoli i bardzo powoli wpuszczałam płyn, choć bolało bardzo.
Jestem po 2 poronieniach i mam mutacje Pai-1 homo i Mthfr hetero
badania robiłam prywatnie bo szkoda czasu na czekanie, no chyba, że ktoś ma 20 lat to może czekac
 
No widzicie - co człowiek to inne odczucia. Mnie najmniej bolalo w brzuch, na ręku trzeba potem ucisnanac i przytrzymac zeby sinika nie bylo i zgrubienia takiego. W brzuch jak byl duży to jakos tak miałam obawy choć lekarz mówił że można.
 
reklama
Aga ja mam bardzo cienka skórę. Mąż patrzył żeby w miejscu wklucia nie było naczynka. Wstrzykiwał dość wolno
 
Do góry