• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Holandia

reklama
Czesc laskowce. Ale mnie dzis caly dzien glod bierze, to chyba przez te wiatry na zewnatrz. Poza tym robie sie coraz wieksza i czuje juz ze cos mi ciazy tam ... Moj Mehdi byl dzis na spotkaniu z HR i wrocil zirytowany, ze glupie pytania mu zadawala, i ze babsko nic nie wiedzialo z technicznych rzeczy.. :-Dbiedactwo. Az mi sie zachcialo samej isc do pracy :D. Dziewczyny, ktore robily NT2 , jaki jest zakres wiedzy do tego egzaminu? Macie jakies wytyczne? Tak mysle, ze przez ciaze jeszcze sie doksztalce a po porodzie poszlabym na egzanim. Tylko nie wiem gdzie zaczac przygotowania...

AnnaJ007 ladnie wygladacie obydwoje ! Dorodny ten Twoj Tymek. Bardzo mlodo wygladasz, ale po rysach twarzy obstawiam okolo 31, minus -1 , czyli 30 ~:)

zgadlam?

 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry