reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
hej dziewczyny
ja na momencik, bo chodze jak zombie ostatnio i musze sie przespac...
Chcialam sie Was poradzic. Tosienka ma straszne kolki, juz nic nie pomaga, ani koper, ani masaz, ani wyeliminowanie z mojej diety "podejrzanych" rzeczy. Drze sie tak, ze glowa peka. Stwierdzilam, ze moje mleko jej nie pasuje :( Chcialabym sprobowac jej dawac mleko modyfikowane, zeby sprawdzic, czy po nim tez bedzie miala kolki. Nie mam zadnego doswiadczenia w tym zakresie, bo Marysi mleko z puszki zaczelam dawac, jak miala 13 miesiecy, bo tak dlugo karmilam ja piersia.
Jakie polecalybyscie mleko poczatkowe?
bede wdzieczna za opinie i rady Wasze, drogie mamusie!! :tak:
 
Sencilla ja podawalam Ianowi Nutrilon 1 odkad skonczyl 3 miesiace. Mozesz sprobowac wlasnie Nutrilonu lub jeszcze lepiej Nutrilonu Omneo, ktory jest przeznaczony dla maluszkow, ktore wlasnie maja problemy z kolka itp. Mozesz tez sprobowac Friso Comfort.
A moze zadzwon do consultatiebureau, moze oni Ci cos wiecej poradza :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Sorki że tak bez pardonowo...ale mam dylemant...
Nie mam neta i nie czytam waszych postów i bardzo mi tego brakuje...
Ale to już sie zmieni w przyszłym tygodniu,bo sie przeprowadzam.
Pytanie takie mam;
Czy można wywołać @ tydzień wcześniej?:baffled::nerd:
.Koncze opakowanie tabletek i wychodzi na to że @ przyjdzie w mój urlop?:wściekła/y::angry::wściekła/y:
Czy lepiej zacząć nowe opakowanie?
Pomocy bo ja nic na ten temat nie wiem...:nerd::confused:
Pozdrawiam wszystkie i miłego weekendu
 
Aaaa, Sencilla z tego co ja wiem to Friso polecają nawet wcześniakom tutaj...:tak:
Trzymaj sie, dzielna jesteś...;-)
Może faktycznie zadzwoń jak MaRita radzi...
Buziaki
 
Aniu wczesniej miesiaczke mozesz wywolac nie konczac opakowania tabletek, ale ja bym raczej tego nie robila. Zamiast tego nie rob tej 7-dniowej przerwy miedzy opakowaniami. Po skonczeniu opakowania zacznij na drugi dzien kolejne. W ten sposob w ogole nie dostaniesz okresu. Ja raz tak zrobilam, bo @ wypadala mi wlasnie na urlop.

Sencilla spojrzalam w Albert Heijn na te mleka. Nutrilon Omneo 1 kosztuje 13,99 za 900 g, Friso Comfort 1 12,21 Euro a i jeszcze bylo mleko wlasnej marki Albert Heijn tez Comfort 1 za 8,45.
Moze sprobuj tego Friso. Skoro Ania pisze, ze polecaja je wczesniakom to moze jest delikatniejsze.
 
Czesc kobitki!!;-)
Sencila,to wszystko zalezy od dziecka,bo jednemu sluzy takie mleko a innemu jeszcze inne.Moj maly tez mial straszne kolki,ale to takie ze rece mi opadaly.Po modyfikowanym friso to juz bylo krytycznie,omneo nic.Tutaj raczej zmiana mleka nie pomoze a raczej nie rezygnuj ze swojego jak karmisz.U mnie dopiero zadziala debridad przywieziony z Polski,moze Aneta teraz jest to popros ja i Ci przywiezie,To taki syrop,ktory naprawde pomaga.Ja to juz Bogu dziekuje ze mam to za soba,bo raz jak zmienilam mleko,z tej rozpaczy i nadzieji ze moze pomoze,to wyladowalam na pomocy nocnej lakarskiej brrr.
Lece,bo tylko zerknelam ,milego weekendu i wdepne we wtorek papatki;-)

P.S. Marita,ja dokladnie w tym samym czasie jade do Polski hehehe
 
Ostatnia edycja:
Witam Was kobitki tym razem już z Holandii:tak::tak::tak:
W PL siadł mi net, więc nie mogłam do Was zaglądać:-:)-:)-(
Jestem zmęczona jak cho..ra, ale uporałam się już z rozpakowaniem:laugh2::tak::-D, strasznie tego nie lubię:no::no::no:
Moje skarby też miały kolki, Niko do 5miesiąca, a Oli do 4miesiąca, ale miał znacznie łagodniejsze. Podawałam Oliwierowi krople Kids (zielone opakowanie) właśnie z Holandii. Mleko mnadal podaję Bebilon Pepti.
pa
 
reklama
Do góry