reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ISKIERKO tak tylko ze zadaja te same pytania ktore niedawno padaly a nie kozystaja z tego co jest w watkach informacyjnych,,Mnie tylko o to chodzi ze jak juz te watki tworzymy to kozystajmy z nich.

SENCILLA mysle to samo,niestety.No i pomimo najlepszych checi ISKIERKI czy innej osoby chcacej zalozyc watek info to ludzie i tak beda w kolko pytac o to samo zamiast poszukac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Po porstu nikomu sie nie chce szukac informacji w watkach informacyjnych, po co? jak mozna zadac pytanie i niech ktos po raz tysieczny na to samo odpowiada.
Właśnie dlatego padła propozycja nowych, konkretnych wątków - by nie pisac enty raz tego samego w koło macieju. Gdy ktos zapyta odeśle się go do konkretnego wątku i do widzenia.
I nie widze tu potrzeby zakładania wątku prze moderatora czy konkretną osobę "z tłumu" tylko przez osobę pytającą.
Czyli np w przypadku gdy Anna ma problem podawaniem dziecku owoców czy TheHague z gotowaniem zupek to zaklada wątek "Zywienie niemowląt i starszych dzieci" i tam zadaje pytanie. Osoby chcące jej odpowiedziec skierują się właśnie tam.
Gdy następna z nas - cięzarówek" bedzie mieć za 3-4 miesiace podobny problem to wroci do tego tematu, przeczyta go i ew. zapyta o kolejną rzecz w diecie dziecka a nie znow o to samo w głownym wątku.

Nana - odsyłajmy wszystkich pytających z głownych wątków na poradowe i problem sam się rozwiąze

Znikam do sklepu - zajrzę później
 
żeby nie było drogie panie ja również czytam ten wątek na bieżąco jednakże nie często mam tu coś do powiedzenia i czasem też odnoszę wrażenie że i tak jakbym coś napisała to raczej taki monolog jakbym do siebie sama pisała. odnoszę czasem wrażenie że wiele babeczek tu ma sentyment do "starych czasów" ile się kiedyś postow pisało itd a ja osobiście nie zamierzam tego nadrabiać by wczuć się w klimat tego wątku. czy też zaglądać do skansenu sprzed 6-8 lat. mam nadzieję że nikt mi nie ma tego za złe po prostu pisze gdzie mi wygodniej i gdzie czuje że wymiana zdań wiąże się z obustronnym zainteresowaniem relacji user - reszta użytkowników na wątku.

nana dziwię się trochę twojej wypowiedzi że razi Cię estetycznie że ktoś zadaje te same pytania na które ktoś już odpowiedział np 5 lat temu. forum to nie tylko źródło informacji ale również tutaj dyskutujemy sobie i pytamy między sobą i jakoś nikt nie czuje się tym zmęczony. ktokolwiek desperacko szuka jakiegoś info wie jak działa opcja szukaj i napewno z niej skorzysta ;) ja nie wchodzę na for tylko żeby szukać co ktoś kiedyś napsal. lubie pogadać w kółko o tym samym bo właśnie jestem w ciąży i mam dużo czasu na takie bezsensowne (dla mam z dziećmi) gadki ;)))) mag dat ?
 
AYNI nie zrozumialas mnie ,mnie chodzi o to ,ze dziewczyny sie staraja zakladaj nowe watki ISKIERKA duzo sie przylozyla a ludzie malo to wykorzystuja .nie chodzi mi o to ze ktos odpowiedzial 5 lat temu ale bylo tak ze w niedziele o czyms sie pisalo a we srode ktos sie budzi i pyta znow o to samo,No mnie sie wlasnie wydaje ze niektorzy poczuli sie tym zmeczeni nei zauwazylas przeciez to byl glowny motyw by zalozyc watkli info by nie" zasmiecac" w kolko tym samym forum.Mnie tam nic nie razi pozwolilam sobie na opinie ze skoro ktos sie wysila i zaklada watki to korzystajmy z nich Tyle:-)
 
nana ale jak ci przeszkadza że my sobie klepiemy w kółko o tym samym to przecież nie musisz tam zaglądać ;) może zamiast udzielać rad wszystkim dookoła wylacz swoje ego oraz własną wizje tego forum bo ja jestem zupełnie wyluzowana i naprawdę się rozumiem o co tutaj halo i dlaczego mam rzucić wszystko i lecieć porządkować forum. wolnpc tomku w swoim domku. peace & love & respect . jak zwykle szum o nic byle się cos działo
 
AYNI ale to chyba adres pomylilas bo to nie ja wyszlam z inicjatywa porzadkow na forum.Wyluzuj.Dzieki za twoje rady bardzo mila jestes.Jesli jeszcze komus przeszkadzaj moje rady to moze juz nie bede sie tu wogole udzielac.
 
ja juz nic nie mowie ;)
albo powiem.
Ayni, nie chodzilo mi o to, zebyscie nie klepaly w kolko jedno i to samo. Klepcie sobie ile wlezie, poki macie czas ;)
chodzi mi jedynie o to, ze chetnie pomoglabym Wam w wyborze np. pieluch, albo gruszki ;), ale nie chce przerabiac 10 stron Waszego "klepania". Iskierka ma racje, aby zakladac watki tematyczne, np. wlasnie Zywienie, PIelegnacja, Kosmetyki, Przedszkola itd. aby kazdy, kto ma jakies pytania w tych tematach, mogl zadac te pytania we wlasciwych watkach. I to nie jest, jak zauwazyla Nana, kwestia "skansenu sprzed 5 lat", ale pytan powtarzajacych sie co kilka dni. Tych samych pytan.
Nie jestem zmeczona Waszymi postami, naprawde mozecie pisac w kolko jedno i to samo. Chodzi mi o osoby, ktore naprawde potrzebuja pomocy w jakichs kwestiach, a ktore nie otrzymuja odpowiedzi, bo pytaja w watku pogaduszkowym.
Mysle, ze to rozumiecie, ze z trojka dzieci nie mam czasu, aby odpisywac na te same pytania co kilka dni.
 
Ostatnia edycja:
aniahaven- pochwalcie sie zdjeciami tutaj :tak: niestety ale nie mam F. :-p

byl temat o mamie, moja mieszka z nami- sa z tego plusy- pilnuje wiki, mozemy wyjsc wieczorem, ale niekiedy dochodzi miedzy nami do sprzeczek bo uwielbia mi mowic co mam robic:baffled:


iguana- a jednak przyzwyczajasz janka do jezyka:tak:;-) zapisz go do szkoly- warto niech miejsce czeka ;-)
gosia- co do spotkania to moze byc i u mnie tylko niestety parking 5euro za godzinke :sorry2:

aneta- pracujesz w soboty? moze umowimy sie kiedys w ladny dzien na plaze w walwijk?

w sumie moglibysmy zrobic jakies wieksze spotkanie forumowe nad morzem :tak:
 
reklama
Właśnie dlatego padła propozycja nowych kretnych wątków - by nie pisac enty raz tego samego w koło macieju. Gdy ktos zapyta odeśle się go do konkretnego wątku i do widzenia.

To cytat z wypowiedzi ISKIERKI
Jak widzisz to nie jeste moja opinia ,ja nie wyszlam z inicjatywa ze mi cos przeszkadza i ze trzeba robic porzadki wrecz pislam ze mi jest dobrze jak jest ale tez i rozumiem inicjatywe tworzenia nowych watkow ktora poparlam wiec nie rozumiem z kad ten atak na mnie chyba dlatego by wlasnie cos sie dzialo bo nei widze innej przyczyny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry