reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dzień dobry. Mino iż już miałam się nie odzywać na tym forum ( ponieważ zrezygnowałam, nie powiem czasem Was podczytuję ) to muszę się jednak wypowiedzieć bo już nie mogę. W 100 procentach wspieram Iskierkę, nie dlatego że dziewczynę lubię i mam do niej ogromny szacunek, ale dlatego że dziewczyna dobrze pisze. Co do wątku jaki otworzyła podoba mi się, dużo czytam wypowiedzi na jej wątku, nie boli mnie to jak opisują swoją ciążę, jak się cieszą lub opowiadają co je boli dziś, tam jakoś jest inaczej jest pewna grupa dziewczyn która z tego co widzę szanuje się nawzajem, lubią ze sobą pisać. Na wątku Holandia, mam wrażenie że jest teraz grupa przewodnicząca, ta najmądrzejsza która innych traktuje niżej, sorki ale takie mam odczucia, jeśli ktoś się czuje urażony to z góry przepraszam. Ja na waszym wątku dobrze się czułam nie powiem że nie, ale to już nie to samo forum. Ale naprawdę wchodząc tutaj, czytając wasze posty, nie ma miejsca dla mnie, tu nie siedzą już te kobiety które kiedyś rozmawiały o różnych sprawach ( owszem są poruszane ale kończą się kłótnią zazwyczaj ).Nie które wypowiedzi są dla nie których niewidoczne, nie można mieć do kogoś żalu że się przeniósł na inny wątek, widocznie tam się lepiej czuje. A Wy robicie jakąś aferę, przykro mi trochę że odeszłam, ale tu się zrobiło nie sympatycznie. nie chcę wskazywać które osoby się zaczęły wywyższać bo nie o to chodzi, każda z nas wie kto tak na prawdę się zmienił. I proszę Was nie patrzcie na kogoś z góry bo ktoś ma mniejsze doświadczenie jeśli chodzi o wiek, czy posiadanie dzieci. Bo uwierzcie mi osoby które nie mają dzieci, wcale nie są gorsze od Was, może nie mają doświadczenia w wychowywaniu ale na pewno poradzą sobie jak każda z Was, bo niech każda sobie przypomni jak było przy jej pierwszym dziecku. Ja po 3 poronieniu odpuściłam sobie, już sie nie staram o dziecko. Ale nigdy nie poczuję się gorsza od tych co mają. To tyle. naprawdę życzę Wam dużej cierpliwości i wyrozumiałości do siebie, a nie przepychanek które dziecko jest lepsze i w czym jest mądrzejsze, bo każde jest idealne i cieszcie się tym że je macie, że mieliście szanse je urodzić. To tyle, co chciałam napisać, mam nadzieję że nie będzie teraz kolejnej afery z powodu mojego postu, ale każda go przemyśli. Trzymajcie się. Pa
 
reklama
AYNI ale to chyba adres pomylilas bo to nie ja wyszlam z inicjatywa porzadkow na forum.Wyluzuj.Dzieki za twoje rady bardzo mila jestes.Jesli jeszcze komus przeszkadzaj moje rady to moze juz nie bede sie tu wogole udzielac.
Nana Chu, prosze Cie nie dasaj sie na mnie, tylko chce Ci powiedziec, ze ludzie nie sa robotami, po prostu nie kazdy tutaj wchodzi aby szukac info tylko tez czasem poklepac. Forum sie powoli rozkreca , powstaja nowe watki. Tutaj tez nikt nikogo nie sledzi i nie krytykuje, ze ktos np. wstawia mase zdjec na forum zamiast w galerii forumowej. Po prostu ludzie robia co chca i juz , kazdy pisze jak mu wygodniej i ja wiem, ze kazdy to forum sobie inaczej wyobraza. Ja wyczylam z twojego postu irytacje, ze klepiemy to samo co 3 dni, no coz, ciaza taki stan, pamiec szwankuje, poza tym lubimy sobie czasem poklepac. No i tyle. Nikt Ciebie nie wygania i wszyscy Cie tu lubia wiec nie ma dramatu. Nie dasaj sie. Po prostu niektore sprawy sa tak malo istotne, ze czasem nie warte to calej konwersacji . I tyle w temacie, mysle, ze nie warto juz tego ciagnac . Jesli Cie zle zrozumialam to wybacz, jestem w ciazy , moj mozg dziala troche inaczej i moze inaczej interpretuje ;p


ja juz nic nie mowie ;)
albo powiem.
Ayni, nie chodzilo mi o to, zebyscie nie klepaly w kolko jedno i to samo. Klepcie sobie ile wlezie, poki macie czas ;)
chodzi mi jedynie o to, ze chetnie pomoglabym Wam w wyborze np. pieluch, albo gruszki ;), ale nie chce
Mysle, ze to rozumiecie, ze z trojka dzieci nie mam czasu, aby odpisywac na te same pytania co kilka dni.

Rozumiem Twoja troske, ale mysle, ze jesli ktos faktycznie szuka pomocy desperacko ze tak powiem to przeszuka sobie forum, wszystko sie rozwija powoli, nie w 1 dzien forum stworzono ;)
:rofl2:
Tez uwazam, ze warto korzystac z mozliwosci klepania o dupie maryni, gdyz nie wiem co mnie czeka za 3 miesiace :szok::-D:happy2:

Robale pozdrawiam Cie serdecznie i szkoda ze juz nie piszesz.

Ja mysle, ze tutaj moze powstac bardzo fajne miejsce dla kazdego, ale moze bez narzucania : "a ja to, a ja tamto" albo "kiedys to , kiedys tamto" i "moja jest prawda i tylko moja" oraz "przeciez ja tak mialam, to wiem najlepiej co trzeba"
;-)

W mojej kuchni juz unosi sie zapach lososia z ziemniaczkami i pomidorkami alles na maselku ziolowym z cytrynka, wiec zmykam dogladac jedzonka. Doei !!
 
Robale no ja pozwole sie z Toba nie zgodzic, bo nikt tu sie nie wywyzsza i nie przepycha, ktore dziecko lepsze, nie wiem skad to wywnioskowalas?? To ze, np. ja czasami napisze co nowego zrobil moj Tomek? Nie wywyzszam sie, tylko dziele sie tym z innymi mamami, ktore pewnie mnie rozumia, bo pewnie tez sie tak cieszyly z kazdej nowej rzeczy, ktora zrobilo ich dziecko. To jest forum babyboom i nie widze powodu, dla ktorego mialabym tego nie pisac:tak: i powiem Ci, ze naprawde nie zauwazylam przepychania sie ktore dziecko lepsze, moze opiszesz blizej ta sytuacje?:happy:

dziewczyny, ja napenwo nie bede zakladala nowego tematu, bo jak juz bylo mowione, pozniej go trzeba pilnowac, zeby sie nie zasmiecil:-D a ja raczej nie wiem czy bede miala na to czas za niedlugo, bo Tomek jak mi zacznie raczkowac za pare miesiecy, to nie wiem czy bede miala czas na tyle siedzenia na forum :-) fajnie, ze juz taki temat powstal (np. o zywieniu dzieci), ale mi nie przeszkadzalo ze jak ktos po raz setny pytal to mu sie po raz setny odpowiadalo :-)
 
nie chcę rozwijać swojej wypowiedzi ponieważ jest ona jak widzę zbędna, po prostu widzę że nie które z Was nie potrafią powiedzieć co tak naprawdę myślą. Prawda po prostu boli. To tyle więcej pisać nie będę, bo widzę że złego słowa nie można już powiedzieć. Więc żegnam
 
AYNI ale to naprawde nie ten adres.Mi nie mosisz niczego tlumaczyc i bardzi przykro czyta sie twoje posty.Ja staram sie udzielac rad jak umiem nie przeszkadza mi ze ktos pyta 10 raz o to samo bo dla kazdej z nas jej dziecko jest wyjatkowe.
Ja dalam Tymkowi wczoraj treche masla orzechowego PINDAKAAS no i od wczoraj ma wysypke a dzis to juz taka ropna.Wiec nawet orzechow nie moze:-(

The Hague mojemu Tymkowi pediatra w pl zalecila tez Fenistil w kropelkach to na alergie bardzo mu to pomoglo na skore oczka bo mu ropialy i brzuszek no i na asteme.Musze mu teraz podac

HEJ ROBALE !
 
TheHague zakładanie wątku to każdego własna inicjatywa i niech nikt nie czuje sie przymuszany do tego ;) ja załozyłam bo miałam ochote i bede ten wątek monitorować, w razie jakiś zaśmieceń bede kontaktować sie z moderatorami i tyle :) z racji tego że konkretny wątek dotyczy konkretnego tematu , nie bedzie trudne jego sledzenie bo albo sie pisze na temat albo wcale ;)

także mile widziane wypowiedzi i dzielenie sie własnymi wnioskami :)
 
Dziewczyny wyluzujcie. Nie zaczynajcie na nowo kłótni. Przecież mozna spokojnie wyłuszczyć swoje racje i jak widac na przykładzie moim i Sencilli dojść do zgody i konstruktywnego rozwiązania.
Jak mawiano w latach 70 - zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Odpowiedzialam na post Sencilli nie po to by znowu wywołala sie kłótnia - nie to bylo moja intencją:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Iskierko ty nie wywołałaś kłotni poprostu pewne osoby zawsze sa w centrum huraganu i lubia podsycać atmosfere zeby do takowej wymiany zdań doszło i za kazdym razem tak samo.... no ale ludzi nie zmienisz choćbys chciala ;) nam pozostaje pewne rzeczy ignorować badz poprostu nie dać sie sprowokować;)
 
nie chcę rozwijać swojej wypowiedzi ponieważ jest ona jak widzę zbędna, po prostu widzę że nie które z Was nie potrafią powiedzieć co tak naprawdę myślą. Prawda po prostu boli. To tyle więcej pisać nie będę, bo widzę że złego słowa nie można już powiedzieć. Więc żegnam
Robale WRÓĆ!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry