reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Sencilla piekne dziewczyny a i dwa rodzyneczki byly :tak::tak:A tak sam babiniec:-D
Fajne nowe watki :tak:mysle ,ze dzis tam jeszcze zagladne:tak:
Robale troche mnie zszokowal twój post:sorry2: Myslalam ,ze tu sie dobrze czujesz ...:sorry2:
Nie wypowiadam sie o reszcie bo nie chce sie denerwowac.. A po sobotniej nerwówce raczej mi to juz nie wskazane:-D

czasami ma skurcz ale taki ledwo ze ledwo go czuje:tak:pewnie przepow.:tak:jutro ide do poloznej i moze sie co dowiem nowego:-)
ide po kanapke bo mala mi mówi ,ze jesc chce:tak::-D
 
reklama
KArola, no ja wlasnie tez wcinam kanapke, bo caly dzien nie mialam czasu zjesc nic porzadnego.
Co do postu Robale nie mam szerszych komentarzy, bo cisnienie mi skacze. Chce tylko napisac, co mnie szczegolnie dotknelo.
Oprocz tresci o watpliwej trafnosci uderza mnie fakt, ze kolezanka sie z nami zegna kilka tygodni temu, co oczywiscie akceptujemy, biorac pod uwage jej sytuacje rodzinna, nastepnie nas podczytuje (co np. na wielu innych watkach traktowane jest, cytuje, jako "niekulturalne podgladanie"), nie wypowiadajac sie w ogole, a na koniec strzela posta z zarzutami w naszym kierunku. PO tym, jak prosimy, aby go jasniej sprecyzowala, co dokladnie, kogo i jakie sytuacje ma na mysli, rzuca teatralne "zegnam" i traktuje nas jak smarkule, ktore "nie sa w stanie zrozumiec jej wypowiedzi", bo "prawda boli".
Robale, jesli kierujesz zarzuty w blizej nieokreslonym kierunku, to prosze Cie, abys zrozumiala, ze moze to wywolac ogolny niesmak i konsternacje wsrod innych forumowiczek. To, co napisalas, jest dla mnie co najmniej dotkliwe. Jesli nie odpowiadaja Ci nasze rozmowy i uwazasz, ze sa one przejawem "przescigania sie, kto ma lepsze dzieci", to prosze, sprostuj nasze bledne rozumowanie i napisz, do kogo kierujesz swoje slowa.
Kiedy bedziesz miala swoje dzieci, zrozumiesz, ze takie slowa kazda matke moga bardzo dotknac.

PO drugie, piszemy wszystkie na forum o dzieciach. Jest to normalne i kazda z nas to rozumie, ze kazde, nawet najmniejsze osiagniecie malucha jest powodem do dumy.
Nie spotkalam sie jeszcze z tym, aby ktoras z nas traktowala radosc innej matki z osiagniec jej dziecka jako "przechwalki" czy probe porownywania z innymi dziecmi.
 
Ostatnia edycja:
Dzieciaczki super :tak: uwielbiam takie dzieciowe spotkania, nie umie sie doczekac wyjazdu do Polski tam mam tez maluchy w wieku Daanka i lubie patrzec jak sie razem bawia :-)

Karola idz, idz nie odmawiaj malej :tak:
 
kolezanka sie z nami zegna kilka tygodni temu, co oczywiscie akceptujemy, biorac pod uwage jej sytuacje rodzinna, nastepnie nas podczytuje (co np. na wielu innych watkach traktowane jest, cytuje, jako "niekulturalne podgladanie"), nie wypowiadajac sie w ogole, a na koniec strzela posta z zarzutami w naszym kierunku.
Sencilla, ja rozumiem twoje wzburzenie. Tylko.... to że dziewczyna nas czyta i sie niewypowiada to nie grzech. Jest członkiem naszej społeczności, bo jest userem tego forum, udzielala się tutaj i pewnie jeszcze nie raz się udzieli. Osobiście wydaje mi się że patrzy na to wszystko z boku i może widzi więcej niż my, udzielające się w wątkach i kłocące....
Czy ma rację? Uważam ze kazda z nas wypowiadająca się tutaj ma trochę racji. Uraziła kogoś? Mozliwe... czasem nie da się wypowiedzieć wlasnego zdania bez urazenia czyjejś dumy.... Takie jest życie - niestety.
Wszyscy nie mogą byc zgodni i jednomyślni, bo wtedy byłóoby nudno.
Nie chcę nikogo bronic - jak zawsze mowi,ę to co myślę
A teraz DOBRANOC miłe panie - do juterka:-)
 
Witam...

Karola a co dobrego konsumujesz?:sorry2:
Sencilla daj spokoj - szkoda klawiatury...:-p
Gosiu ja tez lubie takie dzieciece spotkania:tak: i mysle ze nastepne spotkanie forumowe moglaby byc nad morzem /jak ktos zaproponowal.../ - mysle ze to super pomysl:rofl2: tylko trzeba z tydzien wczesniej pogode sprognozowac- rzucic haslo gdzie i o ktorej i ...jedziemy na plaze!!:-D

A propos mojego meza to musze zamiescic poprawke bo moj M cala sobote az do 8.00rano w niedziele lowil rybki z kumplami kolo Ultrechtu:-D:tak:- moja mama zostala osamotniona w naszym domu - to wrecz niepojete hihi...

Anetko ja dzis pieklam ciasteczka-kwiatuszki bo jutro DZIEN NAUCZYCIELA i maja piknik..;-) jutro wstawie foty...a co do twojego pytania o traktatie to ja czasem szukam inspiracji tutaj:-) traktatie kinderdagverblijf - Google zoeken tylko ciiiiiiiiiii............nie zdradz wszytskim hihi...:-D:-D:-D

Ja w srode bede robic wlasnie dla Karinki bo co prawda urodzinki ma w lipcu ale teraz juz swietuje z klasa.. bo potem wszyscy jada na wakacje...:-) u nas wakacje zaczynaja sie od piatku od 12.00 a u was.?
Ja sie w weekend dowiedzialam ze cala Holandia ma inny termin :szok::confused:nie tak jak w PL - w szoku bylam!:-D

Iskierka dziewne ze ty bronisz jej a ona broni ciebie.. i kazda ma jeszcze ALE zawsze do dodania...skonczmy te tlumaczenia...
slodkich snow...
 
Sencilla mam takie samo zdanie, :-);-) tylko dopisze, ze mnie najbardziej uderzylo to ze ktos sie przepycha ktore dziecko najlepsze, choc ja tego wcale nie zauwazylam... Pokazuje fotki Tomka i pisze co fajnego udalo mi sie u niego zauwazyc, ale nie robie tego w sensie, ze on najlepszy, bo lubie ogladac zdjecia takze innych forumowych dzieciaczkow, i uwazam ze wszystkie maluchy sa sliczne i tylko do wycalowywania :-) reszte mam gdzies, bo ja z nikim nie rywalizuje :happy2:
uwielbiam dzieci, wieloma sie opiekowalam, dla mnie wszystkie maluchy sa swietne :tak::tak::tak:
 
no tez jestem tego zdania;-)ze skoro mam dziecko /albo nawet trojke:-D/ to sie nimi zachwycam :-):-):-) i chce zebyscie tez wiedzialy jakie sa cuuuudowne... a foty czy osiagniecia czyis dzieci tez mnie ciesza...:tak:

Czemu kogos boli ze np; ktos napisze ze moje skarby sa boskie???:confused:
 
a mnie się wydaje ze chyba po to ten wątek jest prawda?? ja czesto nie mam nic do powiedziania z racji tego ze nie mam jeszcze dziecka... ale cały czas śledze i jakoś osobiscie nigdy nie odniosłam wrazenia ze dziewczyny rywalizują dziecmi miedzy sobą... a mam nadzieje ze juz w krótce tez dołacze do dzielenia sie troskami w wychowywaniu swojego dziecka a także odkrywaniu postępów jego rozwoju ;)

P.S. coś mam dzisiaj wene twórczą....
 
reklama
Niunia prosilas o fotki - oto one...:tak:
 

Załączniki

  • DSCF1204.jpg
    DSCF1204.jpg
    58,1 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF1221.jpg
    DSCF1221.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 38
  • DSCF1316.jpg
    DSCF1316.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 35
  • DSCF1274.jpg
    DSCF1274.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 53
  • DSCF1258.jpg
    DSCF1258.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 32
  • DSCF1268.jpg
    DSCF1268.jpg
    61,5 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCF1271.jpg
    DSCF1271.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 37
Do góry