reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Podejrzalam,co starszy produkuje na moje urodziny : "maszyne do buziakow".Sklada sie z pudelka po cukierkach Sponge Bob,a w nim papierki,na ktorych cyfra wskazuje liczbe buziakow.Od jutra moge zaczac "losowanie",powiedzial z tajemniczym usmiechem mlodzieniec,a on bedzie mi dawal buziaki.:-) Doczekac sie nie moge!
 
WYLECZONA, za to katar dostala Krysia, dzis mnie zszokowala Krysia jak ja odbieralam z przedszkola byla usmiechnieta rozbawiona i zadowolona, machala paniom papa (mowila byebye!! i kto ja tego nauczyl bo nie ja:baffled:)
tydzien luzacki bo promotor przelozyl spotkanie na za tydzien wiec korzystamy z M i na calego przytulanko :happy2:

missdior ale pomyslowey prezent, i fajny pomysl z tym bieganiem, przypomnialo mi sie ze powinnam swoje 4 litery ruszyc :baffled:

PaulinaAnna Amelka slicznosci! a ten doleczek :tak: calusny :happy2: zazdroszcze przygotowan do wyjazdu opisz potem jak to bylo w przyczepie, bo ja nigdy tak nie podrozowalam i mnie to ciekawi bardzo

Ma-RitaIan ale ma mine fajna, jakby chcial nas zaczarowac, ja wcale nie wyobrazalam sobie ciebie jako czarnulki tylko jako.. szatynke :-p

KINDZIA100 a o co chodzi z tym "CII" co ci mozna gratulowac :eek: nie w temacie jestem :sorry2:
 
a u nas nie przestaje lac. pogoda fatalna:wściekła/y: nie pamietam tak beznadziejnego lata:(
jeszcze nie mam odp czy na pewno w ten weekend pojedziemy do holandii...ale jak nie pojedziemy to:wściekła/y:
w niedziele bylam na karaoke. byl final i spiewala moja kolezanka. ogolnie wszyscy spiewali super i na bardzo wysokim poziomie. o 2 zamykali...gdyby nie to to bym do rana sie bawila:) puzniej jeszcze na pizze i spac:) a na 8 do pracy...ale dalam rade.
toola to mala juz po holendersku zaczyna nawijac:)
missdior!!! wszystkiego naj naj naj!!!! i pijanej zabawy!!!! a z tymi calusami slodki pomysl:)
 
Miss przyjade bez Bonelka,sama,bo wiem jaki on swiniarz jest :-) Lubi wszystko,i nie wybrzydza wiec sie obawiam ze twoje morskie robaki tez by mu smakowaly.Ja nie lubie,ze mna bezpiecznie ;-)
Toola to tajemnica.Nic nie moge jeszcze powiedziec.Ale obiecuje ze jak wszystko bedzie zalatwione tak jak nalezy to powiem :tak:;-)
 
Uprzejmie dziekuje za zyczenia :-). Z maszyny do buziakow wyciagnelam papierek "5",wiec tyle mi sie dostalo :)

A teraz o tym,ze facetow da sie wychowac!!! Po 11(!!!) latach razem (w tym 9 pod jednym dachem) moj facet nauczyl sie wreszcie robic taka kawe jaka lubie!!! Tlumaczylam na rozne sposoby : no wiesz,tak jak koffie verkeerd (dla Holendrow to pewnie lait russe?) tylko troche mniej mleka,a wiecej kawy,albo 3/4 kawy i 1/4 mleka,zeby nie bylo za zimne ani za gorace... i nic ...nie odcieralo...nic na mnie nie czekalo na sniadanie,sama sobie musialam odpowiednie proporcje nalewac (hehehe,ale mam wymagania)...az wreszcie,dwa dni temu...walnelam piescia w stol : klientom to umiesz zyliony euro przeliczac,a proporcji mojej kawy nie potrafisz zapamietac? 75% kawy i 25% mleka ,proste jak drut!? Aha,stwierdzil,w procentach to kumam i od dwoch dni mam co rano idealna kawe na stole!!! I nawet w ulubionej filizance!!!:happy2:


 
Missdior-
Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin

życzę udanej imprezki (sposób płatności-genialny), restauracyjka 1 klasa, oj apeciku mi tu narobiłaś.....mnie własnie ostatnio włoska kuchnia podchodzi, mam juz dość chińszczyzny :sick:

 
reklama
toola- skoro Ty zdrowa, to pozostało życzyc zdrówka dla Krysi.....a swoja droga to widzę że masz coś z Kingi, troszkę wolnego czasu i już się zabieracie za molestowanie mężulków ;-)
Kochane z tą przyczepą to jest tak, że dzięki niej będziemy mogli zabrać cały nasz bagaż a minus tak jak Kinia pisałą 80 km/h wyjdzie na to że z postojami na wc, jedzenie i spanko to dojedziemy do Polonii w niedzielę.....martwię się jak zniesie to Amelką i moja psychika.
Wszystkie doświadczenia i przeżycia Wam opiszę i foteczki pokażę :tak:
Natalia-mam nadzieję że się wszystko uda z wyjazdem, trzymam kciuki.....może się miniemy gdzieś na autostradzie.

A u mnie dziś leniwy dzień .....aż niemożliwe że zrobiłam dwa prania, żelazko nadal zimne....zastanawiam się czy jest sens prasowania.....toż to wakacje a nie rwwia mody ;-).
Oooo i jeszcze nowina z regionu, kiedy w poniedziałęk po calej NL przechodziły burze to tutaj były takie atrakcje (filmik z TV regionalnej): Bekijk hier de extra beelden van de waterhoos
fajosko wygląda kiedy się taka trąba połaczy z wodą.....naszczęscie do nas nie doszło :-)
A w Belgii to dzisiaj jakieś święto narodowe, czyli lajcik ....wolne :happy2:
Co do kawy to też się nazywa:
koffie verkeerd i jest przepyszna, ja zawsze podgrzewam mleczko w mikrofali, potem spieniam mikserkiem i dolewam kawusie -lekker :)
No to miłego dnia kobitki
 
Do góry