reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam
Mamo Mikołaja śliczna Ingusia:tak:Wygląda na miesięczne dziecko:tak:Co do piersi to pamiętam ten ból:tak::eek:TEż smarowałam maściami z czasem się piersi przyzwyczają:tak:
Aniu może to przejściowe-oby:confused:
Paulina teraz czekamy na waszą dzidzię:tak:
 
reklama
Dla maluszków Waszych
Drogi mały słodziaku!
Ja Ci życzę szczęścia pieniążków. Tego, czego naprawdę pragniesz!
Kiedy mnie tulisz, czuje się jak w raju.
Kiedy mnie opuszczasz, ciężko mi, więc Ci życzę naprawdę Wszystkiego Najlepszego
 
Dzień dobry :-)

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczków :-)

Ania, powodzenia dzisiaj u lekarza.

MamoMikołaja, ja sparowałam piersi bepanthenem i po trzech dniach były już ok. Moja Inga też była taki ssak zabójczy, że mi krew leciała a piersi nawet dotknąć się nie dało...

U nas kolejny dzień kiepskiej pogody... Coś czuję, ze w tym roku lata nie będzie... Na szczęście okazja do wygrzania się będzie :-) Dzisiaj mykam do położnej posłuchać małej i sama nie wiem co będziemy robić. Mam nadzieję, ze nie będzie padać ;-)
 
Witam wszystkie mamusie . Czasem do was zaglądam i wkońcu zdecydowałam sie napisać . Mieszkam w Gemert jestem mamą 3 letniej Zosi ,obecnie nie pracje wiec mam troche czasu.Może sa mamusie u was z Gemert?:-)
 
Witajcie,

MamoMikolaja-dziewczyny mają rację, smaruj i bepanthenem i własnym mlekiem, a liście kapusty maja za zadanie schłodzić i pomóc w nabrzmiałych piersiach. Oj tak Tobie zazdroszczę że masz już swoją kruszynkę w ramionach....a ja nadal muszę czekać :/

Ja dziś w nocy miałam takie skurcze, do tego dziwna zgaga i mdłości ale 30 minut minęło i wszystko sie skończyło....skurcze nadal nieregularne....tylko upławy się strasznie zwiększyły....czy to normalne? Mieliście może tak?
My Amelkę zawieźliśmy do przedszkola a sami skoczyliśmy po jakiś drobiazg na dzień dziecka....uśmiałam się bo w Zeemanie za małe pieniądze kupiliśmy jej: kubeczek,parasolkę, rękawiczki do ogródka,strój kąpielowy i piżamki na lato z Dzwoneczkiem z piotrusia pana....już nie mogę się doczekać jej miny....bo Dzwoneczek jest teraz na topie :)

Aaa, pamiętam dobrze,że na forum była mama co jest w ciąży z bliżniakami i chyba też mama co miała bliżniaki?
Bo jakoś mniej nas tutaj.

Miłego dnia.
 
reklama
Do góry