reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
hej lasencje
u nas wielkie pakowanie mam cały dam w kartonach i w workach na smieci :p
mąż przyleciał w sobote i mielsmy jechac na wczasy.......mielismy bo zgubili jego bagaz na lotnisku!!!!!!!!!a w Pl nie ma ciuchow i teraz czekamy czy sie znajdzie $%^*()(*^%$
 
aOla kurcze nie strasz mnie, jak może bagaż zaginąć:confused: Ktoś z podróżujących zabrał:confused::shocked2: Mam nadzieję, że się odnajdzie bagaż:tak:
Aniu śmigam teraz mazda 6, a pracować też dziś zamierzam, bo muszę wypróbować moje nowe żelazko:tak::tak::tak: Wróciliśmy z basenu właśnie i jestem padnięta, więc chyba plan prasowania przełożę na jutro:tak::tak:
 
ufff juz bez tesciow :D nie powiem, spedzilismy mily czas, aleee... co za duzo to nie zdrowo :p

dziewczyny, mam pytanie odnosnie okulity. Nosze okulary, a raczej powinnam nosic ;P nosze je w torebce, jednakl do kompa zakladam. ALE- musze pojsc do ogolnego, by dal mi skierowanie? czy np skorzystac z uslug optyka, ktory robi badanie wzroku w miescie? Jak wyglada sprawa okulisty/okularow z ubezpieczeniem??
 
reklama
bry...

Robale ty to masz pecha...:sorry2:Trzymaj sie tam...

Carinio najlepiej było by sprawdzić czy twoje ubezpieczenie obejmuje okuliste :tak:w swoim pakiecie i co tam ty możesz wykorzystać za friko... ja nie wiem wiec sie nie wypowiem...;-)
Victor właśnie zasnął, ja już po pracy... nic mi sie nie chce...:cool2: a tu jakiś monter od pieca ma jeszcze przyjść tylko nie wiadomo o której...:dry:
pije kawke.... ktoś chce?
 

Załączniki

  • ty.jpg
    ty.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 14
Do góry