reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Aniu ja ci nie pomoge bo w pl dawno bralam cilest a tu tylko jak karmilam piersia przy Michalku jakies slabe byly :tak: a nazwy nawet nie pamietam:sorry:
 
reklama
Aniahaven a tak w ogole to nie powinnas miec badan porobionych i dopasowanych tabletek przez lekarza? bo tak mi sie wydaje, ze tak powinno byc :-D
 
ANNAJ wiesz co, na swoim przykladzie nie moge powiedziec, bo ja to poszlam dawno temu do sasiadki ginekolozki i mi wypisala recepte od reki :-D ale moja znajoma tutaj w nl miala jakies testy watroby, hormonow i jeszcze czegos tam robione :tak: moze jak sie 'wyprosi' to zrobia :confused: no nie wiem juz sama :cool:
 
Hej, hej! Ale napadało zima cała geba:tak:
U nas dzisiaj dzień wolny, szkoła odwołała zajecia ze wzgledu na pogode, nawet próbny egzamin maturalny przełozyli.
Miłego zimowego dnia Wszystkim:-)
 
Hague moze i masz racej ale ja sie z tym jeszcze do domowego nie zwróciałam...bo sama sie chciałam zorientowac i...do konca nie wiem czy chce tabletki bo niekonsekwentna jestem:-p... a tak wogóle poszukuje innej metody bo... byłam u ginekologa w pl i wymrozil mi nadzerke ale musiał usunąc moja spirale i ... teraz tak bede kwuitnac do marca hihi:-D dzieki za propozycje...
 
dajcie spokoj z ta pogoda, ja jutro cisne tramwajem do pracy, ciekawe czy dojade:-) niech jeszcze nawali i wtedy bede miala kolejny tydzien wolny :-) lubie tooo hihi:laugh2:
 
AniaH snilas mi sie dzis w nocy:tak::-)
a ja bym zas wyszla na spacerek ,slonko pieknie swieci i troche mrozi:tak: wole to niz chlape ,ciape i deszcz blleee
cos zaopuszczony ten watek ,gdzie sie podziewaj dziewczyny...?
 
reklama
Witam wieczorową porą:-)
Hague no moi by sie pewnie tez nie obrazili gdyby sie im jeszcze jeden dzien wolny trafił:tak:. No i może by im to na dobre wyszło, bo starszy dzisiaj miał wypadek na wf-ie. Przy skoku wzwyz uderzył sie w nos, ciezko było zatamowac krwawienie, no i niewiadomo czy nos nie złamany i czy wstrzasnienia mozgu nie ma. Meza wezwali do szkoły, pojechali na pogotowie, z tamtąd do szpitala, poki co siedze jak na szpilkach i czekam na wiadomosci. Echhh...
 
Do góry