reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Dziekuje dobrze ,zaczol chodzic do peuterspelzaal.Cieszymy sie bardzo:tak:No ciagle chodzi zakatarzony ale kto nie :-D
Pozatym dostalismy super wiadomosc z polski ,US odczepil sie od nas ,majatek uratowany:-);-)
 
reklama
Z

Witam po dlugiej nieobecnosci!!!
Jak zawsze bra mi czasu,wchodze tylko na Fb i to tyle.moze uda mi sie czesciej zagladac,bo nawet nie wiem co nowego u Was,,,tylko tyle co z FB doczytam.
Sencilla jak tam coreczka,zdrowa juz???

Pochwale sie wam ponad tydzien temu bylismy na usg 20 tyg i bedzie drugi chlopak,,liczylam na dziewczynke ale oczywiscie ciesze sie ,przynajmniej Alex bedzie mial sie z kim bawic,bo sam to tak smutno.
oki lece znow cos zrobic
udanych walentynek babki,pozdrawiam
Z
 
Hejka laseczki!

Nana super że wam sie udało wyplątać z tego:szok::tak:... na początku wyglądało strasznie...:baffled:Mówisz ze Tymek w przedszkolu..i jak sobie radzi? zadowolony?:-)
Anp GRATULACJE... Alex bedzie miał kompana do zabaw a ty zostaniesz rodzynką w wianuszku mężczyzn :tak::-) dobrze ci bedzie... hihi...

Ja wam też życze wspaniałych WALENTYNEK:-D:-D

 
witam i ja po dlugim nie pisaniu :-)

ANP gratuluje chlopczyka :tak: chlopaki sa kochane, wiem cos o tym ;-) i zobaczysz jak beda sie razem bawic moi to bez siebie zyc nie moga :-) razem sie kapia ( w dzidziusiowej wanience :szok::-D) razem spia w pokoju .... serce sie topi jak patrze na nich :-)

Aniu dziekuje za zyczenia :-) moj najmlodszy zrobil mi dzisiaj prezent i zrobil pierwsze "kroczki" na czworakach :-) oczywiscie lzy w oczach i tysiace buziakow od mamy :-D

A u nas nic ciekawego...staramy sie przezyc zime i wygladamy wiosny, ja nadal bezrobotna i ciesze sie tym stanem ile moge :-D
u nas jeszce 3 dni i znowu do budy.....
 
no to jak ANP sie chwali chlopczykiem to i ja sie pochwale- tez chlopczyk :-D
nie wiem czy mnie tu jeszcze pamietacie :)
A Gosia1977 to juz chyba sie do mnie nie odzywa... ;) Gosiu- brak czasu....
 
Dzień doberek!:-D

Jak miło wejść na forum i takie życie tu odkryć na nowo!:tak::cool2:
Gosieńko my też ostatni dzień wolny... mieliśmy dziś w planach wyjazd na zamknięty plac zabaw ale.. Victor mi cos gorączkuje:sorry2: od wtorku a w nocy to jest masakra:baffled:...wiec mamy zakończenie wakacji leniwie w domku:tak:....chociaz jeden dzien na tyłkach posiedzimy hihi...Oczywiście GRATULUJE pierwszych kroczków:-)!

Morgenrood dla Ciebie również GRATKI!:tak:
Sama mam dwóch chłopców również i ...uwielbiam patrzeć jak ten starszy wprowadza młodszego we wszystkie tajniki,:-Da odwrotnie też to czasem działa... z taką ufnością i wiarą Victor prosi nieraz Erniego o pomoc:-D:-D:-D

ufff weekend już..ja sie tak rozleniwiłam bo cały tydzień wolny miałam nie wiem jak ja od poniedziałku w ten wir pracy sie wbije:tak::-)! no cóz zobaczymy jak to bedzie... na razie pranko wyprałam i pije kawkę... komu? hihi
 

Załączniki

  • 2340aef20c..jpg
    2340aef20c..jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 32
Witam
Anp,Morgenrood gratuluje wam -chlopaki sa extra:tak:
Goisu tobie równiez gratuluje pierwszych kroczków:tak:to prawda ze jak czlowiek pracuje to bardziej zorganizowany jest:tak:
Aniu dalej trzyma Victorka? zdrówka dla niego:tak:jeden dzien w domu tez sie mozna ponudzic:tak:

Michas dzis w szkole ma modeshow i sie przebieraja:tak:Od 6 rano juz chodzil i pytal idziemy juz do szkoly...?:-Ddzieci super poprzebierane:tak:AA wczoraj dostal pierwsza babeczke walentynkowa:-)..... juz sie zaczyna:-D:-D
 
reklama
Hejka
Dziekuje dziewczyny!
Gosiu gratki dla Thijsie za kroczki:-)
Aniu jak maluszek,lepiej???
Karola i sie zaczynaja walentynkowe milosci dzieci!!!fajnie ,takie to slodkie:-D
TheHague gdzie masz wiosne,bo u nas snieg,wczoraj jak wracalam z pracy a mam 5 min autem to 5 samochodow po drodze stalo po stluczkach,masakra.

A u nas nie bylo wesolo bo sie auto zepsulo i za naprawe zawolali nam 1 tys E wiec taniej mi bylo wyslac laweta auto do pl i tesciu naprawil za 15o zl plus koszty lawety i wyszlo o polowe mniej czyli niecale 500 z przyjazdem i powrotem tescia wiec jestem juz spokojna,wlasnie jedzie do nas,wieczorem bedzie autko znowu,bo do tej pory mielismy pozyczone,a widaomo jak czyims autem sie jedzdzi-nie lubie.:-(
Ale juz mam nadzieje bedzie git!!
Lece odpoczac bo przed chwila skonczylam sprzatac a zaraz znow do pracy,milego popoludnia


Aaa Morgenrood jak sie czujesz???lepiej???pozdrawiam
 
Do góry