reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Witam.
U nas w końcu wiosne wiadac, kwitna w ogródku krokusy:-).
Karolal fajne plany wakacyjne, ja Włochy uwielbiam, bardzo dobrze nam sie tam mieszkało, mam nadzieje ze jeszcze tam wrócimy nie tylko na wakacje. Szwajcaria tez warta grzechu:-), szczególnie jak ktos lubi gory.
Niunia, ja mieszkam w Alkmaarzenasza szkoła nie jest katolicka ale mamy religie albo etyke do wyboru i "zaprzyjaznionego" ksiedza który odprawia msze po angielsku, nie wiedziałam ze bedzie tez w ramach tych lekcji mozliwosc przygotowania do pierwszej komunii ale w sumie fajnie bo zawsze to w znanym gronie z kolegami:tak:
W Alkmaarze polski sklep tez taki sobie, ja albo woże z Polski to czego tu nie dostane albo zamawiam w internetowym.
Gosia , duzo zdrowia, mnie tez 2 tygodnie trzymało skonczyło sie na dwoch antybiotykach zamiast na nartach to w łozku lezałam:wściekła/y:.
Ale Ci sie imprezowy czas szykuje:-)
Miłego dnia dla Wszystkich
 
reklama
tak spytam moze ktoraś z was chce sprzedac fotelik rowerowy dla starszych dzieci lub taki tandem gdzie dzieci moga jechac z przodu:confused:
chyba czas najwyzszy upchnac nasz bakfiets i zamienic na cos dla starszakow:-(
 
Ostatnia edycja:
witam
u nas zakupy na szczescie moj malzon zrobil wiec z tym mam spokoj :-) a jak dobrze pojdzie to na weekend jedziemy do scheveningen, zeby tylko mieli pokoj wolny :rofl2: dzisiaj tylko pare szmatek do torby wrzucic i fiuuu........:-D
Daan wlasnie stoi w kuchni i szykuje na zupe grzybowa :-D zaraz ide zobaczyc jak mu idzie ;-) wiec obiad juz w polowie tez bedzie a pozniej tylko rybke na patelnie i tez klaar....

Aniu dobrze ze czwartek tylko raz w tygodniu :tak: pociesz sie ze dzisiaj juz weekend....

Karola szkoda ze moje siostry nie sa takie swiatowe ;-) a one nos zza plota nawet nie wysuna...:-D no chociaz moze moja najstarsza wyjedzie do anglii ale to jeszcze wielki znak zapytania
 
witam
boze jakie fajne pany na wakacje macie, rewelka

Astrid ja tez 1,5 miesiaca w pl bede, ale ciesze sie z tego

Wielkanoc tu spedzamy juz ktoras z rzedu

po za tym zdrowka dla chorowitkow:tak::tak:
 
hejka...juz jestem i w końcu ten WEEKEND:-D
Gosiu ale ci fajnie taki wypad... rejony Karoliny prawda?
Karola plany wakacyjne fiuu fiuu:rofl2: takiej to dobrze... ja tez mysle nad czyms ciekawym ale na razie wszystko w proszku...:-D

ide spagetti robić bo mój M bedzie koło 19.00 - pranko sie pierza, zakupy po drodze ze szkoły zrobiłam ..także sie nigdzie nie ruszam - tylko spacerki i dzieciaczki cały weekend!!!

miłego weekendu kobietki..
 
reklama
Do góry