reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

ja cały tydzień gnije w domu bo Piotrek chory jak nigdy Najpierw 4 dni gorączki potem mega ból gardła od wczoraj wreszcie poprawa Na szczęście obyło się bez antybiotyku

dobrze ze od jutra już szkoła
 
reklama
a mysmy spedzili cudowny weekend w scheveningen :-) och zeby tak chociaz raz w miesiacu mozna bylo taki wypad organizowac..... sobote spedzilismy w hadze a niedziela nad morzem i znowu tesknata kiedy zamieszkamy gdzies w poblizu morza :tak: chlopaki tez spisaly sie na medal, lwy salonowe :-D Daan najchetniej by w hotelu zamieszkal :-)
jutro nareszcie poniedzialek...juchuuuu :wściekła/y::dry::baffled:
 
witam
Wczoraj pisalam dwa razy i mi sie pokasowalo i dalam sobie spokój :baffled:
Alexja duzo milosci ,radosci i wspanialej podrózy poslubnej:tak:
Gosiu super ze pobyt w hadze sie udal:tak:
My sie tez dzis lenilismy:tak: ja po nocy niewyspana i nawet reka ruszyc mi sie nie chcialo:baffled:
 
Heloł stare i nowe "foremki", here are Im :-D pamietacie Ann :confused: A sprobujcie nie :-p hehe
Tak serio to z sentymentu mnie tu zawialo jako ze jestem znowu przy nadziei, przesiedzialam tu cala moja poprzednia ciaze z mlodzieza ale widze ze tu juz sie niewiele tych starych foremek ostalo (oprocz dyrekcji oczywiscie :-p) i jakos umierajaco sie tu zrobilo. Zaraz mnie pewnie ktos zjedzie ze skoro mi sie nie podoba to wcale nie musze tu byc hahahaha

Milego dnia
 
Ann, witaj :-), gratulacje.
Agss, jak sie malutka czuje?
Alexja, gratulacje, wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia:tak:. A jak po powrocie do pracy sie czujesz, udało Ci sie wszystko zorganizowac?
Echh Ikea tez musimy sie wybrac, przydałby sie kolejny regał na ksiazki:-).
U nas dzisiaj piekny dzien sie zapowiada moze w koncu bedzie juz wiosna, a poza tym tydzien pod znakiem prób i przygotowan do 50 lecia szkoły i wizyty krolowej:tak:.No,a potem juz tylko czekamy na ferie wielkanocne:-)
Miłego dnia
 
Ann - nie znam Cię, ale fajnie, że wróciłaś. Wow, to masz ciekawie w domku. Zawsze podziwiałam mamy bliźniąt. Moja mi daje czasem do wiwatu, aż się chce płakać a co dopiero, jakby była razy 2 albo więcej. Gratuluję ciąży. Wiesz już, czy to jedna dzidzia, czy więcej?

Alexja - gratuluje bycia zaobrączkowaną. Jak się z tym czujesz? Mi było na początku dziwnie z myślą, że to JUŻ i mam obrączkę itd. Mimo, że ze sobą byliśmy długi czas haha.

A tak wprowadzając głupi humor na forum:
601555_490178617706005_1054805492_n.png Znalezione u blogerki Matka Sanepid. Czasem coś tam ją podczytuję. Nie ze wszystkim się zgadzam, więc nie wsiąknęłam w jej twórczość.

Dzisiaj ładna pogoda w Niderlandach. Już o 8 zaliczyłyśmy poranny spacer i żałuję, że jeszcze nie zwiozłam sobie do Rottka roweru, który zalega u rodziny w Delft. Muszę się spiąć i to zrobić, dokupić fotelik i śmigać z małą, skoro pogoda się robi wiosenna.
 
Ania dziekuje:tak: powrot do pracy byl ciezki, ale znalazlam bardzo fajna i uczciwa dziewczyne i teraz sto razy lepiej mi sie pracuje niz przed macierzynskim. Juz kilka rozpraw za mna, wrocilam do formy :-);-)
 
reklama
Do góry