reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

I o co tu chodzi?

sasanko, myślę, że tak naprawdę wiele par przeżywa podobne problemy, jak Wy. Ja co prawda mam tylko jedno dzieciątko, ale po urodzeniu moje libido też było zerowe prawie.... zwyczajnie nie miałam do tego głowy, no i to zmęczenie, wieczne nocne wstawanie, cały dzień na wysokich obrotach. Ty masz dwoje dzieci, no i w dodatku praca. Twój mąż też pracuje. Nie macie z kim zostawić dzieci żeby trochę odetchnąć.... to wszystko ma swoje konsekwencje. Wierzę jednak, że z czasem wszystko wróci do normy - najważniejsze, że nie ma w Was pretensji, że możecie o tym rozmawiać, no i , jak piszesz, jest już trochę lepiej. Ja jestem zwolenniczką małych kroczków w takich sytuacjach. Zamiast wyrzucać sobie, że nie ma w Was namiętności, zacznijcie może od tego, że powiecie sobie coś miłego na powitanie, przytulicie się, dacie buziaka.... potem dwa;-). Może poprostu przestań myśleć o tym, że nie masz ochoty na miłość, zacznij przyjmować każdy drobny gest (swój i jego) za dobrą monetę. Z czasem tych gestów będzie coraz więcej. Nic na siłę. Zacznijcie sobie okazywać uczucie w taki najprostszy sposób, może wtedy trochę wyluzujecie i zapomnicie, że "powinniście" iść do łóżka, a poprostu to zrobicie. Życzę Wam powodzenia.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Hi Hi. Ja nie zaczelam probowac po 2 tyg, tylko wczesniej :) Pewnie macie racje i trzeba poczekac. Nie ma mowy o blokadzie psychicznej. Nie mam blokad przed moim kochaniem. Wyprawiamy rozne sztuczki zeby to ominac, przezylam juz wiele cudownych orgazmow, a moj misio jest szczesliwy, ze wraca z pracki i ma podane... (na kolankach hi hi) Dzieki dziewczyny za rady. Wam tez radze: obiad nie wystarczy. Ubierzcie sie odpowiednio, a wlasciwie rozbierzcie. Faceci to zboczuchy, trzeba im TO dac!
Nie no.Nie moglam cicho siedziec jak to przeczytalam:eek::wściekła/y:
Kobieto jestes mloda i dziwna:baffled:
Taka obeznana jestes w seksie a nawet niewiesz co to jest polog.:no::dry::baffled:
Przez to swoja znajonosc seksu moglas sobie szkody narobic...
I nie kazdy facet to zboczeniec ;-)
 
balam sie nieco w ten sposob napisac...ale anineczka napisala 100% prawde...jakos nie wierze w to co pisze gosia84...zreszta nie widzialam zadnego innego postu poza tym watkiem...
 
Do góry