reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iława

Ufff znalazłam chwilkę na wypad na miasto i zaszalałam heheh
Kupiłam sobie sukieneczkę, spodnie i bluzeczkę :) A co tam :)
W między czasie mialam gości... wypiłam kawkę a teraz sobie po spacerku odpoczywam :)
 
reklama
my już na spokojnie z mężem sobie siedzimy. Filip zasnął nam podczas meczu Francja-Włosi:-)
milego wieczoru życzę!

no ciekawe co u Anety... hm:blink:
 
tylko nie skop dzieciaka heheh
Ja tam juz nie pamietam kiedy spałam z Filipkiem. nie chce go juz nawet przyzwyczajać do tego.
 
Ja zawsze spię z Jakubem jak Marcina nie ma... I wcale mały się nie przyzwyczaja. Bałam się po urlopie jak to będzie bo 2 tyg spał z nami...Ale tak się stęsknił za łóżeczkiem, że o innym spaniu mowy nie było...
 
czas spać... juz zmeczona jestem tym dniem.
jutro ide prywatnie do ginekologa z moją nadżerką w koncu znalazłam czas..
Aneta dzis juz pewnie nie zajrzy na forum, jutro moze cos napisze:)

Dobranoc dziewczyny!
 
reklama
Hej.
I mys ię własnie wybieramy na spacerek...
Muszę lecieć znaleśc jakąś krawcową...odddać książki do biblioteki i na małe zakupki...
Więc do później!!
 
Do góry