reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iława

reklama
a my na spacerze dzis od 9, własnie wrócilismy. Teraz Filipek pojdzie spac a ja bede miała 3h dla siebie:-)
A mój mąż dzis dopiero o 18 bedzie w domu:-( dołek.... ale cóż taka praca. Firma itd
pozdrawiam!
 
tak, mieszkam w okolicy smolki. a skad mnie znasz? :) A czy ja Cie znam?

ten suwaczek to musisz dodac u siebie wchodzi w szybkie menu i edytuj sygnature, tam wklejasz;)
 
witam!
My po długaśnym spacerze..Jakubek śpi a ja malowałam paznokietki... Muszę sobie je może w piatek dolać...Tzn nakładam trochę żelu na moje naturalne, żeby były twardsze :)
Anetko oddałam spodnie do krawcowej, zaraz blisko mnie-za wiaduktem :)
He narzekacie, że mężowie długo pracują, że firma itd... A mój mąż był trochę dziś w domu wpadnie wieczorem na chwilkę a później wróci rano... ot i chyba ja powinnam narzekać heheh
Ale za to w lipcu odbijemy. Jedziemy na troszkę nad morze i do Kartuz... Już doczekać się nie mogę.
Za małą godzinkę przychodzą do nas prać dywan i tapicerkę...mam nadzieję, że Jakub wstanie to zdążę jeszzce odkurzyć bo jadł maleńki ciasteczka przed snem :)
A tak poza tym u mnie spokojnie... Jutro jadę złożyć podanie o pracę...trzymajcie kciuki!
 
reklama
Do góry