reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile lat miałyście?

Ile lat miałyście rodząc pierwsze dziecko?


  • Wszystkich głosujących
    963
ja 26 i to najpiękniejszy prezent na nasza 5 rocznicę ślubu! tym bardziej że pierwszy taki prezent! :)
 
reklama
Czuję się przy Was jak najstarsza starowinka ;)
Jak wszystko pójdzie dobrze w dniu narodzin mojego pierwszego dziecka będę miała 36 lat.
 
Ja córkę urodziłam w wieku 25 lat 9 miesięcy i 1 dnia....sama sie urodziłam (no z pomocą mamy... ;)) 26 grudnia, Zuzia 27 września, a mąż 25 stycznia.
Fajnie się u nas poukładło: 25,26 27... :)
Pozdrawiam
 
Cześć ;D
W tym roku latem skończę 31. To nasze pierwsze dziecko. Ale widzę, że na szczęście nie jestem sama w moim przedziale wiekowym ;) ;) ;)
Serdecznie pozdrawiam
 
Jak urodzilam pierwszego synka mialam 22 latka, teraz skoncze w pazdzierniku 27 i juz mam drugiego synka. Ma juz tydzien
Pozdrawiam Loli
 
Mam 28, to moje pierwsze dziecko. Fajnie, bo moja mama urodziła mnie tez mając 28. Za to brata bardzo wcześnie - 17 lat.
 
reklama
hey ;) Ja pierwsze dzieciątko urodziłam mając 20 lat, w maju urodzę drugiego dzidziusia, natomiast we wrześniu skończę 28 lat. Pozdrowionka mamuśki :laugh:
 
Do góry