reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile mamy zabkow ?

reklama
Zozol nie ma przerwy...przynajmniej nie zauważyłam:-)
a zębów ma 11 i pół-właśnie się przebija:-D
 
Gosia - 14 miesięcy - ma 11 ząbków.

Rosną jej fazami, pierwsze sześć w krótkich odstępach czasu. Potem 3 m-ce spokoju i teraz znowu wysyp, rośnie 5 nowych, które wyrzynały się niemal jednoczesnie.
 
reklama
Powiem szczerze ze nie wiem dokladnie ile moja mala ma zebow...Na pewno ma 6,5 choc tesciowa dopatrzyla sie jakiegos jeszcze.Z ostatnich ktore zauwazylam to dwie gorne dwojki ktore wylazly rownoczesnie ale jakos nie zagladam i wypatruje chyba ze sie same rzuca w oczy he he.Poza tym wszystkie do tej pory wychodzily bez zadnych problemow wiec moze dlatego?
z ciekawostek powiem ze jej kuzynka ktora skonczyla 14 mc wlasnie doczekala sie pierwszego:))
a co do przerwy to rzeczywiscie na poczatku ma ja wiekszosc dzieci (jedne mniejsza ,drugie wieksza) a pozniej,jak wspomniala Nef,zazwyczaj te zabki sie schodza
 
Do góry