reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile mamy zabkow ?

a ja się nie znam...:eek:zobacz na rysunku...tylko któreś z nich, to ma takie śmieszne "kiełki"
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosi rosną górne 3-ki, jeszcze się nie przebiły, ale juz je widać. Gorzej je i jest lekki bunt przy myciu zębów, ale generalnie dużo lepiej niż przy 4-kach.


A dzisiaj mało zawału nie dostałam, jak się do mnie dziecko uśmiechnęło. Ja patrzę, a tam u góry szczelina, brak zęba, czy co...:szok:
no ufff... to tylko skórka gruszki weszła między ząbki:-D
 
a u nsa dalej rośnie 3-ka, górna prawa, lekko sie przebiła i stoi w miejscu. dzxiwna sprawa, bo dotychczas jak już coś zaczynało rosnąć, to w ciągu ok. 2-3 tyg. był już cały ząb, a tu coś stoi w miejscu
 
U nas chyba idzie kolejny...Widziałam coś białego, ale nie da sobie dobrze zajrzeć w paszczę...
 
reklama
kropa no własnie coś tak zerkałam na twój suwaczek i wyszło mi że w miesiąc z lekkim okładem Radzio podwoił ilość ząbków


u nas tym razem zęby (3-ki górne) rosna bardzo powoli, co przekłada sie również na ogólny wzrost, tzn. prawie stoi i stopa tez stoi w miejscu. Wcześniej jak zeby jej szybko rosły, to musiałam większe ciuchy szykować i buty
 
Do góry