reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile mamy zabkow ?

dzieki bogu nie sa to trzonowe tylko 4 a uszy sa ok ,nawet zaczyna na nowo jajo tako jesc.dalej nic sie nie wysuwa na wierzch zato pakuje wszystko do japy .masakra trzeba ja pilnowac non stop bo co chwila ma nowy pomysł na drapaczke do buzi ,dzis chciała ugryżć lodówke!!!mam pomysłową córe nie ma co ha ha.
 
reklama
nef-zabawnie to musialo wygladac:)

a ja calkiem przez przypadek (naprawde kiepska ze mnie obserwatorka zebow pomimo tego ze pucuje 2 razy dziennie malej) zobaczylam ze czworke to ona ma juz calkiem spora.Widac kolejne w kolejce i sliny tez jakby wiecej
 
eifl ale tylko przez chwileczkę:-) nie zdążyły te dwójki dobrze wyjść, a już przebijały się jedynki. Pierwsze sześć ząbków przebiło się w bardzo krótkich odstępach czasu, potem 3 m-ce spokoju i znowu sześć... licze teraz na spokój i dobre spanie:cool2:
 
O rany! a ja sie powoli gubie ;)
Amelka- 4 na gorze+4 na dole+2 na dole wyzynaja sie. RAZEM 10szt
Olga to samo z tym ze czworki juz wyrosniete
Mikolaj- bidulek- zawsze mu zeby rosly parami. 6 na gorze i 6 na dole RAZEM 12 szt.

Mimo tego ze bardzo wczesnie zaczely zabkowac i przez caly czas ktores mialo okres ze akurat mu szebiska wychodzily to przeszlismy zabkowanie naprawde spokojnie. NA SZCZESCIE! :)
 
gogana-u mojej 10 czy 11 a zabkowanie zaczela dosyc pozno porownujac z innymi dziecmi.Wszystko przeszlo tez niemal niezauwazalnie na szczescie:)
 
reklama
Do góry