reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile pija wasze maluchy ????

Drogie Mamy,:tak:
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
<iframe src="https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth="0">Ładowanie...</iframe>
 
reklama
Drogie Mamy,
:tak:
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=
 
Drogie Mamy,
:tak:
jestem mamuśką i studentką i robię badania na MAMACH. Proszę zróbcie dla mnie tą ankietkę.
Dziękuję !
https://docs.google.com/forms/d/1VM_6uuUmGyJk_y5b-wFZm_cpvpRAYNKVE03HSu3-dYE/viewform?embedded=true" width="760" height="500" frameborder="0" marginheight="0" marginwidth=

Wypełniłam, jednak trzeba było ostrzec, że ankieta jest taka długa, bo ktoś może nie móc poświęcić w danej chwili wystarczająco dużo czasu i przerwie w połowie - a to dla Pani stracona ankieta.
 
mamaGabisi - do szkoły to wrzucamy małą butelkę mineralnej 0,3 l. i nie zawsze całą wypija - w ten dni co jest wf tak. :)
Na co dzień wodę z sokiem do obiadu. Z rana kakao i jak pijemy po południu kawę to czasem drugie kakao. A tak idzie u nas woda w dużych ilościach i to już jest picie nienormowane -sam sobie nalewa.
 
mamaGabisi - do szkoły to wrzucamy małą butelkę mineralnej 0,3 l. i nie zawsze całą wypija - w ten dni co jest wf tak. :)
Na co dzień wodę z sokiem do obiadu. Z rana kakao i jak pijemy po południu kawę to czasem drugie kakao. A tak idzie u nas woda w dużych ilościach i to już jest picie nienormowane -sam sobie nalewa.
zimą kakao jest najlepsze rano, no albo mleko z miodem, ale kakao dodaje więcej energii na początek dnia i jest wzbogacone w witaminy co jes ważne w tym okresie przeziębień jednak. A po powrocie ze szkoły czy pracy jak się trochę zmarznie to nawet cała rodziną robimy sobie kakao na mleku. Przypomina mi się jak mama mi kiedyś gotowała to zwykłe i zapomniała poslodzić - zraziłam się, a potem nadeszły czasy ColaCao i Krugera - tato przywiózł najpierw z Niemiec, potem byly już w sklepach...
 
Moje dzieciaki to rano po kubku kakao albo mleko ciepłe, zależy od ich humoru, potem w przedszkolu do każdego posiłku i na sali mają herbatę miętową, wodę. A jak odbieram je z przedszkola to często - zwłaszcza zimą domagają się picia i w torebce zawsze muszę mieć wodę, ale ilościowo nie umiem określić ile piją? Przypuszczam, że za mało?
 
Wiosna przyszła na chwilę i znów zrobiło się zimniej... Mleko z miodem i kakao na ciepło jeszcze w cenie. A już miałam nadzieję, że wiosenka i przejdziemy na wodę bardziej.
 
mamaGabisi- a tak jeszcze o kakao - to krugerowe,to pijemy do dzisiaj, a co to było to colacao? Tego nie znam? Chyba nie kakao o smaku coli? :)
 
Synek w okresie zimowym nie pije wiele, maksymalnie dwie szklanki wody zaprawionej sokiem własnej roboty lub soku naturalnego rozcieńczonego wodą. Czasem pociągnie kakao na mm, ale ogólnie nie przepada za nim. Za to ubóstwia herbatę z miodem miętowym. Do tego 2 razy po 100ml mm. Latem nie wiem ile pił, ale więcej ode mnie :-)
 
reklama
Do góry