reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile powinno przybrac dziecko w 6tyg ? Kp

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
witajcie
Moje dziecko wazylo 18.08 - 4,84 a dzisiaj byla wazona w przychodzni i 5.44. Ma skonczone 3mies 2 dni temu. Przybrala rowno 600g... jutro będę miala.rozmowe z pediatra, bo nie wiem czy to normalne ? Jak dla mnie to trochę mało.. zwłaszcza na kp?
 
reklama
Rozwiązanie
No mi polozna mowila ze na kp dzieci są większe- i jak tak obseruwje dzieci znajomych to faktycznie to widać 😅😅 mi nie chodzi o to żeby moja byla grubiutka- ale o to żeby nie była glodna. A teraz za dnia od godziny 17-22 nie chce mi ssac piersi - bo co to jest 4 min, a w nocy czesciej.sie wybudza - zapewne chce nadrobić to za dnia, ale też chce sobie pospać wiec pewnie niedojada, stad spadek wagi..
Jedne dzieci przybierają mniej inne więcej u mnie podobnie jak u @WiolaWo 😉mały urodzony 13.08 z wagą 4260 spadł do 4060 dziś ma 7 tygodni a wczoraj na szczepieniu 6160 więc też w 1.5 miesieca ponad 2kg na kp
 
reklama
witajcie
Moje dziecko wazylo 18.08 - 4,84 a dzisiaj byla wazona w przychodzni i 5.44. Ma skonczone 3mies 2 dni temu. Przybrala rowno 600g... jutro będę miala.rozmowe z pediatra, bo nie wiem czy to normalne ? Jak dla mnie to trochę mało.. zwłaszcza na kp?
Mój przybierał 100-150gr na tydzień (bardzo bardzo rzadko zdarzało się ok. 200gr) i wychodziło jakoś 400-600 gr na miesiąc. Do 6 miesiąca był tylko i wyłącznie na kp. A dlaczego piszesz, że mał "zwłaszcza na kp" ? Z tego co się orientuję to zazwyczaj dzieci karmione piersią przybierają nieco wolniej, niż na mm, bo to jednak bardziej kaloryczny pokarm.
 
No mi polozna mowila ze na kp dzieci są większe- i jak tak obseruwje dzieci znajomych to faktycznie to widać 😅😅 mi nie chodzi o to żeby moja byla grubiutka- ale o to żeby nie była glodna. A teraz za dnia od godziny 17-22 nie chce mi ssac piersi - bo co to jest 4 min, a w nocy czesciej.sie wybudza - zapewne chce nadrobić to za dnia, ale też chce sobie pospać wiec pewnie niedojada, stad spadek wagi..
 
Rozwiązanie
Do góry