reklama

Ilość snu na dobę u 1,5 rocznego maluszka

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Brunkowa Mama, 6 Listopad 2008.

1. Brunkowa Mama

Brunkowa Mama Fanka BB :)

Dziewczyny ... proszę napiszcie ile śpią Wasze pociechy na dobę ...
    Dziękuję z góry ..
    pozdrawiam:-)

2. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

koło 10 godzin na dobę, góra 11 jak ma lepszy dzień.. i to tylko w nocy, w ciągu dnia nie ma drzemek :-(

3. reklama
  4. sara2006

sara2006 Zaciekawiona BB

moja corka ma 2 latka idzie o 20 spac i wstaje o 8-9
    i pozniej spi od 13 15 i idze spac o 20.

5. elfica

elfica elfica

Mój Eryk wstaje rano tak około 6.00-7.00 i idzie na drzemkę tak około 11.00-11.30 śpi 2-3 godziny i raczej nie ma już drugiej drzemki (czasem się zdarzy, że pójdzie spać o 17.00 na godzinkę) i normalnie idzie spać o 20.00 a w nocy budzi ze 2,3 razy codziennie niestety.

6. Brunkowa Mama

Brunkowa Mama Fanka BB :)

hmmm no to widzę, że normy raczej nie ma ..Bruno ma różnie w dzień w nocy przeyspia ok. 11 godzin a ostatnio w dzień zaczął spać ok. 2 - 2,5 godziny ... a do tej pory potrafił w dzień nie spać wcale już od dawna ..... chodzi spać ok. 20 tej a budzi się ok. 7:30 czasami o 8 :00 ....
    Nie budzi się w nocy pod warunkiem, że nie idą mu zęby na przykład ...

7. potworek.pl

potworek.pl Potworkowa Mama :)

U mojej Oliwki już od jakiegoś czasu wychodzi między 10 a 13 godzin :tak: Teraz coraz rzadziej śpi w dzień, jak śpi to od godziny do maks.2 godzin. Zasypia późno bo koło 22, czasem nawet 23 i obowiązkowa pobudka codziennie o 8:30 bo na 9 do przedszkola :tak:

8. kantadeska

kantadeska Fanka BB :)

Kuba ma 20 miesięcy i śpi od 20 do 6-7 (niestety, ostatnio wstaje razem z mężem, gdy ten wychodzi do pracy, ja muszę wstawać...), w dzień różnie, ale około 11 idzie spać i tak 2-3 godziny śpi. Tylko raz.

9. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Według większości żródeł dziecko w tym wieku powinno spać 12-13 h na dobe,ale jak widać nie ma reguły.
    Moje dziecko śpi 13 h,ale zawsz był śpiochem.:tak:

10. reklama
  11. dori28

dori28 Początkująca w BB

Moja Maluszka spała w tym wieku ok. 10-11 godzin w nocy i w dzien 1,5-2 godzin.

12. głuszek

głuszek www.ratujmaluchy.pl

Moja Marysia jak miala 1,5 roku mniej wiecej zrezygnowala z popołudniowej drzemki i spala od 12 do 14 czasem 15 a w nocy 20-8 takze 14-15 godzin.
    Mniej wiecej miesiac temu zgerygnowala ze spania w dzień (czasem ja kłade jeszcze zależy od dnia) i śpi od 21 do 7-8. Czyli śpi teraz 10-11 godzin, jak śpi w dzień 2 h to usypia niestety o 22 i wtedy spi 11-12 h.
    Ale ona zawsze dluzo spała (jest starsznie ruchliwa jak nie śpi :-D)

Poleć forum