reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopca

reklama
Ale masz orzech do zgryzienia 🤭 wszystkie imiona piękne.
A co do Marcela, to rzeczywiście, kiedyś było popularne, teraz troszkę ucichło, wiec może i fajnie było by mieć takiego Marcelka? 😁
 
Na Marie mówią Marysia albo Mania.
Mania to ja się spotkalam na Mariannę. Moja babcia jest Marianna i też mówimy Marysia :)
Na Marię mówią Maja? Nigdy tego nie słyszałam. Przecież to zupełnie inne imię.
Ja się spotkalam. Znam też starszego Pana, Bruna, na którego mówią Bronek, i zawsze myślałam że jest Bronisławem, dopiero niedawno dowiedziałam się, że jego imię to Bruno. Bruno bardzo mi się podoba 😍 ale balabym się, że właśnie ktoś by wołał Bronek.
 
Mania to ja się spotkalam na Mariannę. Moja babcia jest Marianna i też mówimy Marysia :)

Ja się spotkalam. Znam też starszego Pana, Bruna, na którego mówią Bronek, i zawsze myślałam że jest Bronisławem, dopiero niedawno dowiedziałam się, że jego imię to Bruno. Bruno bardzo mi się podoba 😍 ale balabym się, że właśnie ktoś by wołał Bronek.
Na moją babcię też mówili Marysia a była Marianna. Mam koleżankę Adelę a wszyscy wołają Ada. A dla mnie Ada to zawsze była Adrianna.
 
Tak też się spotkałam z tym że na Marię mówią Maja. Bardzo mi się podobała Maria ale już Marysia,Maryś,Mania nie bardzo🤭A pewności nie miałam że będą zdrabniać Maja (co akurat mi się podobało:) Tak więc córeczka nazywa się Maja żeby nie było wątpliwości 😁😛 Choć jest to imię super popularne aczkolwiek w mojej okolicy nie spotykam wiele Mai, bardzo dużo jest za to dziewczynek o imieniu Pola,Laura,Nina i ogólnie te miękkie imiona.
 
reklama
No tak, ale miałam na myśli, że takie generalizowanie jest niesłuszne. Tu jest więcej Marceli, a w innym mieście spotkasz więcej Aleksandrów.
Myślę, że nie ma co sugerowała się częstością występowania danego imiona. Po prostu niech się podoba rodzicom :)
 
Do góry