reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidziulki

Nam bardzo się podoba Julia dla dziewczynki, chociaz rzeczywiscie jest ich już mnostwo, ale nieważne
Natomiast będzie synek u nas już na 100%. I chyba Oskar. Ale podoba nam się równiez Kuba, Mikołaj.
 
reklama
No racja szmiks ... jeśli nie mieszkasz w Irlandii, trochę dziwnie by było poznać tu jakiegoś Fintana :laugh: Wiesz ... imię musi jeszcze pasować do nazwiska i co np. Forgiel Kowalski lub Donel Nowak, albo Fintan Maliniak ;)
Może znajdziecie jakieś imię, które jest i polskie i irlandzkie
 
No fakt aniay ;D ;D ;D

Elexi ... to widzę, że Julia ma największe branie z żeńskich imion ;D
a jest imię KUBA, czy tylko JAKUB ???
 
MariaOla
ta stronka jest superrr!
Ja myślałam o Juli i Mateuszu , a tu widze to, że to imiona bardzo na TOPIE!!!! O Juli wiedziałam, ze jest popularna , więc rozważałam tez Laurę, Karinę, Sarę, ale ,że Mateuszów już tyle mamy to nie wiedziałam. Nie chciałabym aby synek miał b. popularne imię....czyli znowu kiszka i nie mam imienia dla chłopca jak niektóre z was! :mad:
 
No u mnie trwa konkurs i oczekiwanie na propozycje :) narazie staneło na Kajtusiu i Olivierze :)

Juli jest naprawde DUŻO !! i Kubusiów też mnóstwo !! JA podobnie jak MariaOla nie chce, żeby idąc ulicą na dźwięk imienia mojego dziecka odwracało się pięć małych pociech ;)
 
eh z tymi imionami, to czeba zaczekać, aż poznamy płeć, wtedy łatwiej będzie coś wybrać.

Ja mam na imię Mariola i dziewczyn z tym imieniem w całym swoim życiu poznałam aż dwie i jeszcze w bloku na przeciw moich rodziców była jakaś mała dziewczynka (20 lat młodsza ode mnie) o tym imieniu i gdy ktoś ją wołał to reagowałam i od razu byłam w oknie. Niewiem, może jak się ma na imię Kasia i słyszy się swoje imię to już się tak czujnie nie reaguje.
 
reklama
Do góry