reklama

Imię dla dzidziulki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez xmamuska, 22 Sierpień 2006.

1. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Moje Drogie chyba każda z nas zastanawiała się już nad imieniem dla swojego maluszka. Mam nadzieję, że pomożemy sobie nawzajem wybrać idealne imię dla naszych pociech. :laugh:

2. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Czekam na propozycję bo ja wsumie niemam jeszcze wybranego takiego na 100% dla chłopca :-[ a dla dziwczynki jak narazie jest Julia, tak chce moja córeczka Sandrunia

3. reklama
  4. aniay

aniay Mamy styczniowe 2007 fulltime mum Moderatorka Członek załogi

U mnie bedzie Patryk albo Patrycja
    wbrew temu co w poprzedniej ciazy planowalismy z mezem ale wchodzily w gre Tatiana, Róża, Gabrysia a z meskich to Filip, Zbyszek, Daniel (osobiscie moje ulubione:p) Jacus... sie zobaczy, w koncu bywa tak ze dziecko samo sobie imie wybiera ;)

5. MariaOla

MariaOla Gość

6. Karlam1

Karlam1 mamy styczniowe 2007 Mamusia Michasia :o)

my wybralismy bez wahania w zasadzie :) MIchaś lub Agutka (Agnieszka) :)) ewentuaknie Kamil i Marzena :)

7. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Jak na razie naszymi typami są: Bruno dla synka i Gracjana dla córki

8. MariaOla

MariaOla Gość

Bruno bardzo fajne ;D

Julia ... to była moja pierwsza faworyta dla dziewczynki, ale teraz ich (Julii) tyle, że już sama nie wiem

Dla synka jest imię pewne i niezmienne od samego początku JEREMI ale dla dziewczynki wciąż nic pewnego, ale zanim rozboli mnie ogłowa od myślenia, poczekam na USG i zobaczymy, czy wogóle trzeba będzie myśleć ;)

9. szmiks

szmiks Zaciekawiona BB

witam, dawno mnie nie bylo, ale juz wiem ze bede miala chlopca i mam problem, poniewaz dla dziewczynki mialam imie - Sara, a z chlopcem nie mozemy z mezem sie porozumiec, ja chce Michal lub Jakub, a maz wymysla jakies dziwne imiona.... :)

10. reklama
  11. MariaOla

MariaOla Gość

Hej szmiks .... fajnie, że się odnalazłaś, masz sporo do nadrobienia. Oba są ładne, a jakie wymyśla twój mąż ?

12. szmiks

szmiks Zaciekawiona BB

moj maz ma na imie jacek i uwaza, ze jego imie jest najladniejsze ;D, a tak powaznie to: Donel, Forgiel, Fintan - brzydkie imiona irlandzkie, bo jego koledzy z pracy takie maja imiona (mam nadzieje, ze zgodzi sie na Jakub) :)

Poleć forum