reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidziulki

ja nie bede zwracac uwagi na to czy imie jest bardzo popularne czy nie, musi podobac sie mi i mezowi, wiec bede namawiac go na KUBUSIA :) a irlandzkie imiona sa dziwne i na pewno nie pasuja do naszego nazwiska - SLIWINSKI hehe, poza tym na pewno wrocimy do kraju po jakims czasie, wiec maluch powinien miec imie polskie :)
 
reklama
Szmiks faktycznie macie typowo polskie nazwisko i raczej ciężko byłoby wam dopasować jakieś imię typowo irlandzkie ;) Ja mam na imię Monika i w moim roczniku było ich bez liku. Ja też uważam, że imię musi się podobać rodzicom, ale również by w przyszłości dziecko nie miało z nim problemów.
 
u mnie bedzie Patryk Sławiński albo Patrycja Sławińska :p Maz zaproponowal kontynuacje tradycji rodzinnej (imiona na Mar...) (Ojciec Marian i synowie Marcin i Mariusz) ale kategorycznie sie sprzeciwilam :p
 
Jak bylaby dziewczynka to nie mialabym nic przeciwko ale jak urodzilby sie chlopiec to musialbybyc Marek albo Marcel a obu tych imion wolalabym uniknac:p
 
a u nas będzie (chyba) Zuzka Słodczyk albo Emilka Słodczyk... a dla chłopczyka miał być Flipek (Fifi) Słodczyk albo Kacperek Słodczyk :)
 
Ja to nie mogę się zdecydować, jeśli chodzi o imię dla synka, bo jeśli urodzi się dziewczynka to będzie Julia Chamska (tak proszę się nie śmiać tak będę miała na nazwisko za 4 tygodnie i 2 dni ;D),tak nazwała dzidzie Sandrunia, a jeśli urodzi się chłopczyk to będzie Olivier Chamski lub Jakub Chamski.Niestety  :p ;)  moje nazwisko nie jest zbyt piękne, więc chociaż imię musi byś ładniutkie.  ;D
 
reklama
Wiesz xmamuśka ... zawsze możecie wszyscy przyjąć twoje nazwisko, albo dzieci i ty możecie je zostawić.
I się nie śmieję, bo prosiłaś 8)
 
Do góry