reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidziulki

reklama
Mikolaj pasuje jaknajbardziej, ale podoba mi sie tez Nikodem :)

aniay - mieszkam w Sligo, polnocno-zachodnia czesc Irlandii, nad zatoka. a Ty dokad sie wybierasz?
 
ja odkad dowiedzialam sie ze to chyba dziewczynka caly czas wymyslam imiona i narazie mam Julia,Sara,Amelka i Natalia,a mezowi powiem zeby sobie ktores wybral haha :laugh:
 
Ja jednak będę optować za Mają , bo to byłaby córcia MArioli i JArka, o której dowiedzieliśmy się w MAJU ... słodko ;)
A chłopak to JEREMI, bo mąż jest fanem Pearl Jam'u, a Edi (Edward) jest przeze mnie skreślone, więc w zamian zaproponowałam JEREMI spoken, jeśli która zna kawałki Pearl Jam'u :) Ponadto oboje uśmiewamy się po pachy przy kabarecie starszych panów, a Jeremi Przybora był zwany dzieckiem szczęścia ... no to my też byśmy chcieli takowe :)
 
Ja też uwielbiam Pearl Jam, kiedyś nagrałam sobie całą kasetę na przemian Jeremiego i porscha ( chyba tak to się pisze, ale napewno wiesz o którym utworku mówię) , moja mama po tym doświadczeniu zaczęła kupować stopery do uszu. Jeremi jest jak najbardziej OK.
 
a u nas w domu jakoś nie możemy wszyscy razem dojść do porozumienia. Jeszcze my z Olką się dogadujemy w tej kwestii, ale Krzyśkowi nic się nie podoba. Nawet Olka stwierdziła
- Tata, ale z ciebie to maruda, ...
W końcu tupnęła nogą i stwierdziła: Patryk albo Patrycja! I na tym stanowisku pozostaje do dziś. mnie sie podoba, ale tatuś... no same sie domyślacie
 
haahaa ... to zaszlachtowałaś mamę puszczając jej właśnie dwa kawałki w kółko ;) Mój mąż to nawet sobie tatuaż strzeli ... własny projekt ... mix Pearl Jam'u i Władcy Pierścieni .... Trochę wody w rzece upłynęło zanim go zobaczyłam ... a wcześniej wygłosiłam swoją teorię, że tatuowanie się przypomina mi znakowanie krów na pastwiskach. Cóż, miłość wszystko wybacza i akceptuje, choć ja bym sobie nie strzeliła tatuażu.
 
reklama
JA CHYBA JUŻ PODJEŁAM DECYZJĘ JAK BĘDZIE CÓRKA TO BĘDZIE JULIIA (DECYZJA SANDRUNI :p) A CHŁOPCZYK OLIVIER :) TYLKO ZAOPSERWOWAŁAM, ŻE TE IMIONA CHYBA SĄ OSTATNIO BARDZO POPULARNIE, PONIEWAŻ CO DRUGA MATKA NAZYWA TAK SWOJĄ POCIECHE I TO MNIE DENERWUJE, BO NIECHCIAŁABYM SIĘ ZNALEŚĆ W TAKIEJ SYTUACJI, ŻE JESTEM NA PODWÓRKU I WOŁAM OLIVIER A TU NAGLE PÓŁ PODWÓRKA SIĘ ODWRACA :mad: I ZNÓW MAM DYLEMAT
 
Do góry