reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

Mi sie orginalne imiona bardzo podobaja ,jezeli sa nietuzinkowe a nie kiczowate.
Moja corcia bedzie Stella ,rodzica sie nie podoba.
A mi bardzo ,oznacza gwiazde i ona juz teraz jest dla mnie Gwiazda!!!
 
reklama
...albo Alba,co oznacza „swit”,tez piekne imie.Mi podobaja sie imiona krotkie i proste takie jak :Lena (moja kochana corcia:biggrin2:),Irma,Nina,Blanka,Bianka.Ostatnio tez bardzo przypadlo mi do gustu Karolina choc jest nieco dluzsze :-)
 
Rozwiewam Wasze wątpliwości:-).
Imię Teonia nosiła moja prababka(hrabina), dziś jest oryginalne, ale dlatego bo to stare i zapomniane imię.
Miałam wątpliwości bo teściowa:angry: woli popularne imiona.
Moja córcia lada dzień będzie z nami i wtedy podejmiemy ostateczną decyzję, ale raczej będzie to Teonia(Michał już tak do niej mówi przez brzuszek:-D)
Co do dzieci w przedszkolu jestem pedagogiem i uwierzcie dzieci mają naprawdę różne imiona (Lubosz, Kastella, Kasandra, Dorian itd.),a jak chcą zdobić przykrość to zrobią nawet popularnej Kasi czy Annie.
 
My daliśmy Oliwka i wszyscy są zadowoleni :) Imię popularne ale moim zdaniem rodzice powinni poczuć to coś co wskaże im, że to właśnie to imię :) My to poczuliśmy :)
 
reklama
Z tym, że z tego co wiem, nie możesz nadać imienia, które ma nie-polską pisownię, a więc zamiast Livia byłaby Liwia :)

My jeszcze nie wiemy co będzie, ale ja czuję, że córa :D w związku z tym chwilowo obstajemy przy Jadzi :)
 
Do góry