reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

reklama
Teonia? hmm dla mnie brzmi to jak zrobnienie... także nie w każdym wieku będzie do dziewczyny pasowac... dla mnie to imię to za przeproszeniem jakis koszmarek i za nic w świecie sama nie chciałabym się tak nazywac. Wydaje mi się że lepiej już z dwojga złego byc jedną z pięciu Karolinek w klasie niż miec przykrości z powodu dziwacznego imienia... bo jakby wysmiewali imię Karolinka np to miałabym kilka współcierpiętnic a w grupie to wiadomo zawsze raźniej:)
 
A mnie się Teonia podoba chociaż nigdy o takim imieniu nie słyszałam:tak: Ja nie widzę w nim nic brzydkiego ani śmiesznego,a dzieci wiadomo ze wszystkiego potrafią się śmiać...Anka skakanka dla przedszkolaka też jest nie miłe,a wydawałoby się,że to takie zwyczajne proste imię;-) Może po prostu każdy z nas powinien uczyć swoje dzieci,że nie można wyśmiewać się z innych??Ani z powodu imienia ani żadnego innego.
 
reklama
Do góry