reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziewczynki

Dołączył(a)
4 Maj 2011
Postów
2
Dziś się dowiedziałam, że będę mieć córę:)
Co powiecie na imię Teonia ? Mi się bardzo podoba, ale nie wszyscy są przekonani...jak myślicie??
 
reklama
dla mnie Teo zdrobnienie to jak dla chlopca.. ja bym swojej córce nie dala takiego imienia ale kazdy ma inny gust a o gustach sie nei dyskutuje.
Jesli wam sie podoba to jest najwazniejsze:)

Teo wołałam na mojego brata Mateusza skrot od Mateo;p heh stad moze skojarzenie ze jak dla chlopca.
 
Hej ja osobiście pierwszy raz słysze o takim imieniu ale jak wam się podoba to super. Ja mam Blankę i też nie wszyscy byli dobrze nastawieni a moja przyjaciółka Kasandrę. Imion jest mnóstwo np mojej szwagierki córka ma na drugie scholastyka. Najważniejsze żeby Wam się podbało a i tak jak ktoś powie że mu się nie podoba to po czasie przyzwyczai się i bedzie tak jak by musiało tak być i nie bedzie to imie niczym dziwnym :) :)
 
ja czekam na rozwiazanie a spodziewam sie dwoch dziewczynek i imiona jakie dostana to Sandra i Sonia bardzo mi sie podobaja te imiona wiec nie przejmujcie sie ze komus nie odpowiada
 
Teonia?? Pomyśl, jak Twoja córka będzie się potem z takim imieniem czuła. Jak dzieci w przedszkolu, w szkole będą na nią wołać, czy będą się z niej śmiali. IMO powinno się myslec o przyszłości dziecka, a nie o tym czy mamie, tacie podoba się imię.
 
Dziewczyny, a co myślicie o imieniu Wiktoria???
Bardzo mi się podoba to imię, tylko właśnie się zastanawiam czy moje dziecko nie będzie mi później krzyczeć, że czemu akurat to imię.

Bardzo mi się podoba to imię, jest takie mało spotykane ogólnie. Kojarzy mi się z taką osobą wyjątkową... a Wam? Pozdrawiam;)
 
reklama
jeśli Wiktoria jest rzadko spotykana, to mieszkamy pewnie w innych krajach;-)

a jeśli już pytanie o urodę tych imion to Wiktorii nie mogę zdzierżyć, bardzo mi się nie podoba, a Teonia to chyba bardzo stare imię? fajnie, oryginalne.
 
Do góry