reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla maluszka

Dokładnie tak jak piszesz Lucyann. Ja córce chciałam dac Liliana Lilla ale mój mąż tak się uaprł za żadne skarby nie chciał się zgodzic bo w dzieciństwie miał koleżankę Lilę i podobno była beznadziejna. Coś w tym musi byc choc nie do końca w moim roczniku jest dużo Agnieszek i Monik i każda o tym samym imieniu była inna. Myślę że dobrze gdy imię współgra z nazwiskiem bo ja tu mówic na dziecko Bożydar Żarnecki albo Asia Wasiak :D
 
reklama
Lucyann Sergiusz to świetne imię, a co do tych sławnych to mi się bardzo podoba Lew i jakoś nie zniechęcają mnie ostatnie afery z udziałem znanego Lwa, ale mój M powiedział, że w listopadzie to będzie skorpion, więc jak to skorpion - Lew ? :)
 
Doszlismy do kompromisu jak chlopczyk to Remigiusz brat sergiusz wiec gra a tylko rok roznicy a jak dziewczynka to jednoglosnie Alicja wiecej na tem trudny temat nie chce z nim rozmawiac to bylo ciezkie przezycie :p
 
Lucyann - Jestem za Alicją, mi też się podoba, a przypomniało mi się że kiedyś z kolwżankami szukałyśmy imion dla chłopca i bardzo nam się podobało Tymoteusz, podobne brzmienie co Sergiusz i Remigiusz ;)
 
góralka pisze:
Lucyann Sergiusz to świetne imię, a co do tych sławnych to mi się bardzo podoba Lew i jakoś nie zniechęcają mnie ostatnie afery z udziałem znanego Lwa, ale mój M powiedział, że w listopadzie to będzie skorpion, więc jak to skorpion - Lew ? :)
Może być też Leon(mój typ ;) ) Czytałam gdzieś, że Leon znaczy właśnie Lew ;) (albo to jest inna forma tego imienia... ::) nie chcę przekłamać...)
Pozdrawiam i życzę trafnego wyboru wszystkim listopadowym mamom ;).
 
Imie dla dziecka to niezla odpowiedzialnosc....dzis na onecie jest artykul jak chcesz zaskarzyc rodzicow o straszne imie...juz sie boje!!
 
Magda m dziękuję za propozycję, podoba mi się, takie męskie jest, sprawdzę dziś co mężulek powie, pewnie będzie sie śmiał, bo znajomi mają kota o tym imieniu :)
 
góralka pisze:
nio dziewuszki dawajta jakieś nowe propozycje imion, bo dla mnie staropolskie choć miłe sercu mało praktyczne w UE, a  te typowo góralskie odpadają z powodu sprzeciwu M, a listopad coraz bliżej ;), może kogoś zainteresuje Mikołaj, tak ma na imię mój siostrzeniec
witam ponownie - Mikołaj - tak dałam na imie mojemu synkowi - myśląc że to imię mało popularne, wielkie było moje zdziwienie jak pewnego razu poszłam do przychodni na wizytę o godzinie 9 - a p. dr powiedziała, że juz dzisiaj było 3 Mikołajów . ::)

Lucyann pisze:
Dziewczyny a szukajac imienia dla dziecka przypominacie sobie ludzi sobie znanych z takim imieniem i myslicie czy bedzie mial cos ztym czlowiekiem wspolnego?? mnie to przesladuje

dokładnie tak samo miałam - a nawet gorzej bo pracuje z maluszkami - i wszelkie propozycje odnosiłam do tego albo innego rozrabiaki ;D
 
reklama
Moj ojciec podpowiedzial nam zeby bylo to imie ktore dobrze sie wykrzykuje i latwo zdrabnia ale trudno cos do tej teorii dopasowac....caly czas myslimy i to nie takie latwe... ::) ::) ::)
 
Do góry