reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

czytałam charakterystykę Natalek i wszystkie zasadniczo są dobrymi dziećmi, dopiero jak podrosna potrafią pokazć pazurki, ale w mojej rodzinie byłyby 2 tak samo nazywające się dziewczynki w zblizonym wieku, więc odpada, choć zobaczymy ;D ;D ;D jak się dziecie urodzi moze samo przyjdzie z imieniem...
 
reklama
Luckymama a wiesz, ze tak sie czesto zdarza, ze planujemy sobie imie dla dzidziusia i jestesmy swiecie przekonani, ze takie juz zostanie i koniec a jak sie urodzi maleństwo to zmieniamy zdanie :)

Dziewczyny mam do Was prośbę napiszecie ktore z podanych nizej imion dla dziewczynki i dla chlopczyka podoba wam sie najbardziej a ktore najmniej. Pomóżcie mi się zdecydować. PROSZĘ. To są listy już okrojone przeze mnie i mężulka no ale przecież nie damy dzidziusiowi pięciu imion :p

Dziewczynka(mam być chłpczyk ale wole się bezpieczyć :p ) :

1. Amelia (amelka)
2. Anastazjia (nastka)
3. Antonina (antosia)
4. Zuzanna (zuzia)
5. Oliwia (oliwka)

Chłopczyk:

1.Kajetan (kajtek)
2.Hubert (hubciu)
3.Nikodem (nikoś)
4.Oliwier (oli)
5.Julian (julek)
 
sara - blagam, tylko nie Oliwier... ;-) jak slysze to imie to jak zyw przed oczami staje mi znienawidzony przeze mie "olivier jania(que)"! ehhh ;-) nie znosze faceta z twarzy ;D ;D ;D

moje typy to Amelka (choc bardzo popularne ostatnio) i Nastka (przeslicznie, u mnie zaraz po Sarence), a dla chlopca - Kajtus i Julek :) (ja gupia ludzilam sie, ze nadam synowi swemu Juliusz Cezar. gupia bylam, bo jak powiedzialam glosno, to mnie malo rodzina, z narzeczonym na czele, nie zezarly jak wilki. ehhh co za rodzina... ani Gustaw, ani JC... jakie oni maja horyzonty??? ;D ;D ;D)
 
nam już się klaruje zostało cztery na cztery:

Eryk
Iwo
Kamil
Roch

Irmina
Lena
Milena
Wanda

imie musimy wybrać krótkie bo mamy długie i trudne nazwisko i co by dziecko problemów nie miało ;D
 
reklama
Miłka ja obstawiam Kamila i Eryka oraz Irmine i Wandzie :D

Chciałam się jeszcze dziewczynki dowiedzieć czy będziecie dawały dzidziusiowi jedno imię czy dwa???
 
Do góry