reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

ja dwa :) drugie, wg rodzinnej tradycji, po tatusiu :) czyli bedzie Filip Dawid :)

a co do imionek Milki :) hihi, nie chce sie znowu wtryniac ;-) ale jak slysze "Lena" to widze scene, jak to w 3 klasie podstawowki jedna z takich prawdziwych, niegrzecznych "dziewuszysk" dostala pierwsza jedynke na wszystkie klasy 1-3! jaki byl ryk na przerwie, to nie powiem ;-) ;-) ;-) i miala ona wlasnie Lena na imie... ;-) a teraz ma juz 3 dzieci ;-)

psieplasiam ;-)
 
reklama
ale ja sie w ogole nie powinnam odzywac, bo swoje dzieci chcialam nazwac JC i Wanilia... (naprawde, dopoki nie zaszlam w ciaze, to Sara i Wanilia byly na pierwszym miejscu rowno ;-) ). no albo ten Jim... ja to mam pomysly, powinni mnie do reklamy chyba wziac ;-)
 
z imionami to jest tak ze zawsze komus cos sie kojarzy z danym imieniem ::)
niestety to albo byly chlopak kolezanki, ktory juz jest beeee, albo nielubiana kolezanka ze szkoly...
i oczywiscie nigdy nie bedzie tak, ze imie bedzie sie wszystkim podobac :)
najwazniejsze zeby podobalo sie rodzicom :)
 
KICIA zgadzam się :) mi się Lena też źle kojarzy ale to wcale nie znaczy, że to imię jest nieładne ::)

..aenye Wanilia fajne imię :) naprawde :) zintrygowało mnie ::) a czemu z niego zrezygnowałaś ???

To rodzice będę z tą Fasolką przez całe życie i to im powinno się podobać :D

Ja mam za dużo typów i dlatego proszę o pomoc :p
 
Wiecie jak to jest każdy ma jakieś tam typy, my też najpierw z mężem usunęliśmy z listy imiona które nam się źle z kimś kojarzą ;D
Jestem przeciwna dziwnym i trudnym imionom bo sama takie posiadam i nie jest to ułatwienie w życiu (bardziej trudne) mam na myśli urzędy szkoły i takie tam, już nie mówiąc że przy przedstawianiu trzeba powtarzać z 3 razy hi hi hi.
Więc nie stawiałabym na Wanilia, JC i tym podobne bo dziecko będzie z tym imieniem przez całe życie ;)
 
*Miłka* pisze:
nam już się klaruje zostało cztery na cztery:

Eryk
Iwo
Kamil
Roch

Irmina
Lena
Milena
Wanda

imie musimy wybrać krótkie bo mamy długie i trudne nazwisko i co by dziecko problemów nie miało ;D

ooooooo.... zdecydowanie moj typ ;D ;D ;D
zycze dziewuszki zatem :)
 
reklama
Do góry