reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech

a ja już sama nie wiem jakie imiie ,, jeszcze mamy troszke czasu a znacie moze jakies takie żadkie imiona jak np, Ines mi osobiscie podobaja sie rownież takie " innne " imiona ale oczywiscie nie kazde moze ma ktoraś z was jakaś propozycje albo zna jakieś takie imie :)pozdrawiam
 
reklama
Gdy wybierałam imiona dla dziewczynek, stawiałam przede wszystkim na to co mi się podobało i dlatego są Aleksandra i Zuzanna. Dopiero gdy sie urodziły nagle się okazało, że co druga dziewczynka to Zuzia, a co trzecia Ola. W tej chwili w ich grupie w przedszkolu są przynajmniej 3 Olki.

Obecnie stawiam na Piotrusia, gdyby miało być ich dwóch to drugi byłby Kacper (ale na szczęście nie będzie). Co do dziewczęcych imion nie mam wogóle pomysłu. Mój mąż ostatnio wymyślił Polę (jak Pola Raksa). Chyba mogłoby być.
 
młoda_mamusia pisze:
a ja już sama nie wiem jakie imiie ,, jeszcze mamy troszke czasu a znacie moze jakies takie żadkie imiona jak np, Ines  mi osobiscie podobaja sie rownież takie " innne "  imiona ale oczywiscie nie kazde moze ma ktoraś z was jakaś propozycje albo zna jakieś takie imie :)pozdrawiam

Jeśli chodzi o imiona to w sumie podoba mi się b. wiele imion i choć nie planuję dziecka to imiona lubię i interesuję się ich znaczeniem, imionami w innych krajach itd...itp...
Jeste wiele imion, które mi się podobają np. Ewa, Amelia, Rita, Emila, Blanka...i jeszcze wiele innych - ale są one popularne a niektóre nawet bardzo :( (szukam ciekawych dla dziewczynek bo dla ewentualnego syna juz mam kilka a z mniejszej ilosci latwiej wybrac ;) ) Mam kilka imion trochę innych i choć moga się nie podobać nie są b. przesadzone...:
Asteria,
Anatolia(Tola),
Aga(właśnie taka pisownia :) ),
Estera,
Fabia,
Flora,
Laura,
Gloria,
Irma,
Nela,
Nunila,
Maura.....:) powiem szczerze, że kilka mi się nawet podoba :).

Owocnego wybierania i przede wszystkim zdrówka życzę wszystkim przyszłym mamusiom!!! :)

Pozdrawiam

 
fajne te imiona "inne" :) nasz coreczka bedzie miala na imie na pewno NINA. chcialam wybrac cos krotkiego, prostego i przede wszystkim malo popularnego. sama mam na imie Malgorzata - bardzo populrane wsrod rowiesnikow, zawsze w klasie mialam 2-4 Malgoski ...

a z tego co obserwuje, to najbardziej popularne sa chyba:
- Jakub, Mateusz, Oliwier, Kacper
- Julia, Zuzanna, Natalia, Oliwia, Aleksandra, Karolina, Weronika, Amelia

pozdrowienia dla Grudnioweczek :D
 
Powodzenia w wybieraniu. Moja mała od połowy ciąży byłą nazywana Wiktorią, po urodzeniu również. Jak miała 1 tydzień mąż pojechał po akt urodzenia i przywiózł do domu Klaudię. Hihihi ale było zdziwienie, zwłaszcza wśród babć.

A tak na marginesie to gratuluję Wam. Kwiecień to piękny miesiąc na dzidziusia.
 
witam przyszle mamusie!ja nazywam sie Emilia a dla naszego dzidziusia wybralam imie Julia a dla chlopczyka wybral maz Antek (ja powoli przyswajam sie do tego imienia, maz sie jednak uparl ). a tak osobiscie to podobaja mi sie polskie stare imiona. Marysia,Zosia... pozdrawiam :) :) :) :)
 
my ustalilismy ze coreczka bedzie Angelika a synek oto jest pytanie bo to co podoba sie mi niepodoba sie mezowi...ja chcialm Dawdek..Oskar..Daniel..Tomek...no ale moj maz zadne z nich..wiec teraz czekam co wymysli...ale mam nadzieje ze teraz bedzie coreczka ..cos mi to mowi :)
 
reklama
Do góry