reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy?

A może Nelka (Nela)
;-) Ja mam taką Nel z " W Pustyni i w puszczy"- pisownia jak u Sienkiewicza - zainteresowanym polecam sprawdzić w ostatnim rozdziale :-) ( bo Nel to zdrobnienie, a Nela to podobne ale inne imię nieco). Nam się podoba i raczej jest miło odbierana dziewczynka ;-)
 
reklama
Niestety muszę zapomnieć o imieniu Emma:(jakoś przeżyje były debaty rodzinne po kolacji wigilijnej no i nasza księżniczka będzie
Lilla moja córka ciągle mówi do brzuszka co tam robisz Lilusia i już chyba sie przyzwyczaiłam;)



LILLA:)
 
Ja się później napaliłam na imię Marcel, jakby był synek. Ale przypomniałam sobie, że koleżanka ma syna z takim imieniem i nazywaja się tak samo, jak my... A nasza miejscowość wcale nie taka duża.
Zostaje Kuba, Zosia lub Zuzia.
 
Moja mama uparla sie na Lilke:-p No i Kasienke to wgl sobie ubzdurala.
Moje typy to calkowicie jej nie odpowiadaja, do kazdego ma jakies swoje ALE.
Skonczylam juz dyskutowac. Wybore imie, ktore mi sie podoba i uznam ze dla mojego dziecka bedzie odpowiednie. Jesli komus nie bedzie sie podobalo-trudno:-p:laugh2:
 
Ja przeżywam to samo z moim tata:D "co będziecie wydziwiać" "Jasio, Franio, Zosia... To są imiona a nie jakieś zagraniczne" :D ale powiedziałam, że to jest moje dziecię i przede wszystkim ma być tak zeby nam sie podobało, a tata przetrawi :D
 
Świąteczna burza mózgów zaowocowała kompromisem w postaci imienia Iwan i jak nic lepszego się nie pojawi to pozostanie u nas mały Iwanek :)
 
reklama
Do góry