reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

aAnusia witaj milutko :* wejdź tak jak napisała Ci garbi ustawienia masz i tam po lewej stronie będzie na różowo napisane Edytuj Sygnature wejdź w to i będzie taka "ramka" tam wklej ten kod ze suwaczka który masz czyli BBCode i zatwierdź i to już wszystko
 
reklama
anusia1985 to ja ostatni sprobuje wytlumaczyc.
wchodzisz na strone suwaczkow np tą : Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com
wybierasz sobie wszystko, wpisujesz dane a na koncu wyskocza kody, kopiujesz BBCODE
na gorze forum sa USTAWIENIA, wchodzisz tam i pozniej po lewej stronie masz cala liste edycji, wybierasz EDYTUJ SYGNATURE
klikasz to i wyskakuje ramka w ktora musisz wkleic ten BBCODE, akceptujesz i wracasz do forum na ktorym pod kazdym postem pojawi ci sie suwaczek :-D
powodzenia :-)
 
U nas też trudna decyzja... Mąż od zawsze mówił że dla chłopca podoba mu się Winicjusz, a dla dziewczynki ostatnio w żartach wybraliśmy Honoratka, a na poważnie to chyba tak bym córce nie dała na imię:-) Laura mi się podoba a dla chłopca to nie mam jeszcze żadnego typu
 
Chyba jesteśmy bliżej podjęcia decyzji... I będzie Matylda. Oboje nas ujęło to imię, nie znamy nikogo kto tak ma. A zdrobnienie... po dłuższym namyśle... Motylek :)
A Wam jak się Matylda podoba? Proszę szczerze, bo chcę znać różne opinie :)
 
ślimakowa ja uwielbiam to imię! W pierwszej ciąży cały czas mówiłam do brzuszka Matylda, ale nam psikusa dzidziuś zrobił i jest Mateusz. Teraz jak będzie dziewczynka to też myślę o Matyldzie tylko tak sie zastanawiam nad zdrobnieniem i jedyne jakie do tej pory mi przyszło do głowy to Mati ,ale tak akurat mówie do syna. Z innych imion to mi się podoba Natasza, Helenka, Zosia może Nadia, a dla chłopca to jest gorzej. Chciałam Jasia, ale z nazwiskiem głupio brzmi.Od zawsze podoba mi się Rysiu na cześć mojej pierwszej miłości z przedszkola:-)
 
Szczerze mówiac Matylda mi sie nie podoba, ale zdrobnienie Mati juz tak :) Zupełnie jak z Maria i Marysią :) Znam jedną dziewczynkę (koleżanka corki) która ma na imię Matylda, przewesoła dziewczynka i ma milion pomysłów na minutę ;-)
 
Ja jestem za Nadią od poczatku i teraz jak prawdopodobnie będzie dziewczynka to tak zostanie. Przynajmniej na razie nie mamy innej opcji, która równie by nam sie podobała. Chociaz zgadzam się, że i Natasza jest ładne..
 
My jesteśmy pewni tylko co do imienia dla dziewczynki - będzie Maja. Nasza Pszczółka :-)
Dla chłopaka jeszcze nie wiemy. Mnie podobają się Igor, Mateusz, Szymon. Ale to jeszcze będzie do dyskusji.
 
reklama
Do góry