reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro w Holandii

reklama
Witam ja mam z iui 🙄
Nam niestety zostaje tylko in vitro. W maju planujemy na stałe wracać do Polski. Plan był taki, żeby tam wykonać procedurę. Z drugiej strony szkoda mi trochę, bo w Holandii pierwsze trzy są refundowane. Tylko ja nie mam ubezpieczenia. Póki co żadnego. Wyczytałam, że czasem trzeba mieć rok płatności, żeby zabieg był refundowany. Jak jest w Twoim przypadku? Udało się tak w ogóle?
 
Nam niestety zostaje tylko in vitro. W maju planujemy na stałe wracać do Polski. Plan był taki, żeby tam wykonać procedurę. Z drugiej strony szkoda mi trochę, bo w Holandii pierwsze trzy są refundowane. Tylko ja nie mam ubezpieczenia. Póki co żadnego. Wyczytałam, że czasem trzeba mieć rok płatności, żeby zabieg był refundowany. Jak jest w Twoim przypadku? Udało się tak w ogóle?
Ja jestem 13 lat w holandii mam ubezpieczenie i 6x iui oraz 3x in vitro to prawda są refundowane....to prawda musisz miec pelny rok platnosci za ubezpieczenia zdrowotne...czy iui sie udalo?? Bede wiedziala dopiero za 1.5 tyg bo obecnie jestem trzeci dzien po iui... takze to czekanie mie dobija chociaz nie nastawiam sie za wiele poniewaz statystyki pokazują ze pierwsza proba iui rzadko sie udaje
 
Trzymam kciuki z całych sił!!❤️
Czy w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym obowiązuje zasada, że trzeba rok płacić? Jeżeli tak, zostaje mi tylko Polska 😶
 
Trzymam kciuki z całych sił!!❤️
Czy w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym obowiązuje zasada, że trzeba rok płacić? Jeżeli tak, zostaje mi tylko Polska 😶
Niestety raczej w kazdym towarzystwie 😔😔dziękuję bardzo ale nie jestem pozytywnie nastawiona...tobie tez zycze powodzenia i szczesliwego rozwiazania
 
Trudno mi sobie wyobrazić to czekanie na wynik. Mam wrażenie, że nasze (tych starających się z problemami) życie to ciągłe czekanie. I rozumiem ten brak optymizmu. Mimo wszystko jestem pełna nadziei, że Wam się uda. Wszystkiego dobrego ❤️
 
reklama
Dziękuję bardzo, pracuję w Holandii. A jak nie tu, to Polska. Bardzo się cieszę, że masz dobre doświadczenia 💜
Później doczytałam z kontekstu kolejnych wpisów. Jak odpisywałam to nie było innych wpisów i myślałam, ze szukasz może kliniki za granicą :)
Trzymam kciuki, żeby Wam się udało!
 
Do góry