reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jacy są nasi lekarze?

Ola.K

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2005
Postów
682
Cześć dziewczynki piszcie o Waszych ginach - jestem ciekawa jakie jest ich podejście...co Wam radzą...czego odradzają...jacy są...
Pozdrawiam ;)
 
reklama
ja mam dwoch, jednego w Polsce, to taki, ktory mnie zna od baaaaardzo dawna, moj pierwszy lekarz gin! CIeszyl sie, ze jestem w ciazy :D
15.11 ide do mojego belgijskiego i zobaczymy jak bedzie........najgorsze ze po polsku nie mozna gadac i to troche krepuje.
 
Witajcie;)
Moj gin jest dla mnie zuupelnie "nowym doswiadczeniem":)- bowiem bylam u niego raz( koniec kwietnia)- i powiedzialam, ze myslimy z meżem o dzidziusiu. Powiedziałam, ze narazie przygoowuje sie psychivcznie;)- wiec i mam kilka puytań:)- porozmawialiśmy -odpowiedział na moje pytania- opowiadał dużo ciekawostek ciażowych, zbadal, zrobił cytologię, usg-. Wszystko bylo- jest OK- kazał łykać folik i jak będziemy gotowi:):)-przytulec sie i nie myśeć- robimy dzidziusia;)..Niedawno pojęliśmy starania- i mamy juz tego "owoc:)"
Tego gin wybralam, bowiem polecila mi go kolezanka, której ciązę prowadził. faktycznie- komunikatywny, rzeczowy- czego moim poprzednim lekarzom brakowało:)- Jest dr w prywatnej klinice w Lubinie- i tam też pragnę, by na swiat [rzyszlo moje dziecko:)!
Wiecej o nim napiszę po wizycie srodowej:)- mam nadzieje, ze nie zmienie zdaniana jego temat;):)hihihi
 
Rusałko, mam do Ciebie ogromna prośbę, czy mogłabyś napisać nazwisko swojego lekarza i gdzie dokładnie przyjmuje? tak się składa że jestem w trakcie poszukiwań lekarza w Lublinie - jestem w 4 tyg. ciąży. Będę Ci bardzo wdzięczna!
 
Witaj Carina:)-Jasne..dr Nowacki, z tym, ze on jest z Lubina, a nie Lublina..:/
a swoją drogą znam trochę podlubelskie wioseczki:)..moja rodzina stamtad pochodzi;)
Pozdrawiam Cię serdecznie!!!
 
dzięki za odpowiedź Rusałko! szkoda że nie jestes z Lublina, a ja znowu sie pomyliłam i wstawiłam sobie "l" w środek! Ale ja nie mieszkam pod Lublinem, tylko 30 km. dalej na północ. Pozdr.
 
W Lublinie byc moze bede na św Wielkanocna- najwcześniej. Na pewno znajdziesz tam fachowa pomoc medyczną;)..np. moja mama i tata jak mieli problemy zdrowotne to własnie do Lublina jechali do lekarzy:)(ponad 600 km:)..tak nam dziadko pozałatwiał:)i warto było..:)
 
Jacy sa moi lekarze? Nie wiem czy mam sile opisywac wszystko co w ostatnim czasie doprowadzilo mnie do placzu i strachu, wynik z tego taki ze moja neruolog zamiast wczesniej (jak jej mowilam, ze po slubie zaraz staramy sie o dziecko)skonsultowac sie z lekarzem leczacym kobiety w ciazy to zrobila to dopiero teraz jak jestem juz w 7 tygodniu. Oprocz tego wprowadzila mi na 10 dni nowy lek a nie powinna bo ta Pani dr powiedziala jej ze sie nie zmienia leku w ciazy. Generalnie totalny brak odpowiedzialnosci i nie sluchanie tego co pacjent mowi  :( Mam spac i jesc i duzo odpoczywac zeby nie wywoalac napadu. Generalnie czuje sie jak niedzwiadek zasypiajacy na zime. Czekaja mnie tylko zajecia ze studentami, ktore musze w ramach doktoratu odrobic. A tak to siedzenie w domku. Zobaczymy co na to na uczelni powiedza?

Dzis ide do gina, ktory ma zupelnie inne podejscie do pacjentek. Usmiecham sie i mowie sobie - BEDZIE DOBRZE!  :)
 
Wczoraj widzialam moje drugie serduszko bijace z calych sil :)

A co do lekarzy to ide 10 listopada na prywatna wizyte do prof. Poreby z Tych bo Tychy, Katowice-Ligota i Zabrze sa to trzy osrodki gdzie moge urodzic w przyszlosci. Zobaczymy co on powie.

Czuje sie jak zbedny balast przesuwany od jednego lekarza do drugiego :(
 
reklama
Calo nie zamartwiaj się , wiem ,że lepiej jest mieć jednego zaufanego lekarza ale pamiętaj to położna jest przy porodzie i z nią powinnaś mieć najlepszy kontakt i na niej będziesz musiała polegać w czasie porodu..teraz to najważniejszy jest Maluszek i opieka nad nim..a więc nie zniechęcaj się i powodzenia na wizycie. Ja wczoraj byłam u mojego gina- fajny facet...pokazał mi Maleństwo z kilku stron w technice 4D ( wkleiłam zdjęcia na naszych Skarbusiach)- efekt aż mnie i męzusia zamurowało- widać było zalązki rączek i nóżek i "ogromniastą" główkę...nawet zdawało się że rączką machał hahaha.Słyszeliśmy po raz pierwszy bicie serduszka- piękne przeżyciei wszystko jest okKolejan wizyta 18-11 wówczas założymy kartę ciązy. Już nie mogę się doczekać. ;).
 
Do góry