reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jacy są nasi lekarze?

Nie zniechecam sie, raczej coraz bardziej sie ciesze i wierze, ze wszystko bedzie dobrze.
Moje malenstwo ma 5.8 mm i mniej niz 6 tygodni, wiec dlaczego mam taki duzy brzuszek? ;)

Jak pojde na wizyte 10 listopada to koszt wizyty to jest USG i wizyta, ale wczoraj mialam dopiero co robione. Czy myslicie ze nie zaszkodze dziecku jak ten nowy ginekolog bedzie chcial zobaczyc malenstwo na wlasnym aparacie?
 
reklama
Calo mi się coś u Ciebie nie zgadza bo ja jestem w 9 tc i moje Maleństwo ma 2,36 cm a Twój Fasolek ma już 5,8 ?
A badanie wykonane przez lekarza na pewno nie zaszkodzi Fasolce... :)
 
Ola, ale ten jej Fasolek ma 5,8 milimetrow :) czyli zdecydoawnie mniejszy niz Twoj :)
Ja moje male zobacze juz za tydzien!Jestem bardzo ciekawa jakie jest duze i jak bedzie wygladac na usg :D
no i jaki bedzie moj lekarz jezeli chodzi o ciaze
juz nie moge sie doczekac!
 
Witam dziewczyny,

Ja jestem z Gliwic, ale do lekarza jeżdżę do Oświęcimia - z Tychów to juz blisko. Mój lekarz nazywa się Grzegorz Babula i jestem z niego bardzo zadowolona. Chodzę do niego od 3 lat i nie moge złego słowa na niego powiedzieć. Zawsze ma dla mnie czas, odbiera wszystkie telefony - na komórkę można dzwonić o każdej porze, wszystko super potrafi wytłumaczyć, i czuję się naprawdę bezpiecznie pod jego opieką. Mówił mi, że ma też dyżury w Mikołowie, więc tam też go pewnie jakoś można łapać, chyba w szpitalu.

I na USG dopochwowe wpuszcza męża, co słyszałam, że czasami jest problemem dla niektórych lekarzy.

I bardzo cenię go za to, że wszystko zawsze mówi od a do z i bez traktowania pacjentki jak idiotki, która nie jest w stanie pojąć "zawiłości ginekologii"
 
a jak się nazywa ten gin? poszukam go. Nie wiesz jak u niego stoi sprawa z L4, bo mój nie chce mi przedłużyć a mam do 30. Niestety ja do pracy nie mam po co wracać :mad:
 
ewe26 lekarz nazywa się Grzegorz Babula. Wizyta z USG kosztuje u niego 70 zł, bez USG chyba 50, ale nie jestem pewna.

Co do L4, to jak byłam na pierwszej wizycie, to poruszyliśmy ten temat i nie sądzę, żeby Ci robił jakieś problemy. Ja mu powiedziałam, że na razie nie chcę i nie potrzebuję, ale jak będzie taka potrzeba, to się zgłoszę :) najlepiej sama z nim porozmawiaj

powodzenia i pozdrawiam
 
Ja dzis do gin..- nie moge sie doczekac;):)..niestety mój nie wpuszcza mężczyzn..:(..echh pechh
 
reklama
Rusałko czekam z niecierpliwością na relację z wizyty a może jakieś zdjęcie wkleisz , sowjego Maluszka???
Powodzenia, a swoją drogą to dziwię się Twojemu gin bo nie wpuszcza przyszłych ojców do gabinetu...nie pytaj się po prostu wchodzcie razem i koniec !!!
 
Do góry