reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jacy są nasi lekarze?

Gratulacje Agataje też chciałabym już skończyć tą magiczną 12 tkę. Zawsze mi sie wydaje że po 12 tc juz wszystko musi być dobrze
 
reklama
Zapomniałam dopisać że właśnie w 12 tc poczułam pierwsze ruchy Bartka , więc uważaj na muśnięcia motylków w brzuchu bo to właśnie to, tylko trzeba się wsłuchać w swoje ciało
 
cicha pisze:
czy proponowal ci lekarz jakiekolwiek badania prenatalne czy w Belgii tez sie ich normalnie nie robi a jedynie na zyczenie lub jezeli sa jakies wskazania. Wiem, ze w Leuven informuja o mozliwosciach, tyle, ze nie wiem czy jest to norma i te badania wchodza w ubezpieczenie czy nie.

lekarz obejrzal dzidziusia dokladnie i dlugo, pomierzyl mu co trzeba i powiedzial, ze wszystko dobrze :D
badan zadnych nie zalecal, jak nastepnym razem pojde, to moze sie spytam, ale to sie przewaznie robi jezeli sa jakies wskazania. Nie mam pojecia na temat ubezpieczenia, jutro ide probowac kase za wizyte bo sobie niezle za USG doliczyl hehe

a zdjatka to nawet nie mam jak pokazac, bo nie mam skanera!
tak czy siak wciaz jestem pod niesamowitym wrazeniem, ze ta malenka fasolka wyrosla w takie cudenko sliczne :D i niesamowite, ze nawet kazdy paluszek widac na usg :D

Sumka, wow, naprawde juz tak wczesnie czulas?ale super, bede wyczekiwac, narazie tylko widzialam ruchy na monitorze :D
 
w ogole to super, ze juz te nasze fasolki wygladaja jak dzidziusie :D
kurcze, a jeszcze nie dawno testy robilysmy :D ;)
 
witajcie mamusie
ja mialam dwoch lekarzy dwie moje pierwsze ciąze prowadzila kobieta ktora na niczym sie nie znala takie jest moje zdanie a teraz jestem pod bardzo dobra opieka lekarza z warszawy ze szpitala MSWiA jestem bardzo zadowolona jestem w stalym kontakcie z nim moge zadzwonic w kazdej chwili jak mam jakis problem bo moja ciąza jest zagrozona oby takich lekarzy jak on wiecej bedziemy sie czuly bezpieczniejsze


 
to bardzo wazne miec lekarza, ktoremu sie ufa i ktorego sie lubi!
moja mama tez miala jedna ciaze prowadzona przez okropna pania doktor, ktora np. bez potrzeby dawala jej leki uznajac, ze ciaza byla zagrozona. Nastepna ciaze mama cala przechodzila bez niczego, a wszystko przebiegalo identycznie. Lekarze to jest ciezka sprawa
mam nadzieje, ze wszystkie jestescie i bedziecie zadowolone!

ja mam jaja, bo bede chodzic do jednego, a rodzic u drugiego, ale ja zawsze musze cos nakombinowac ;) :p
 
Agusia24 a jak sie nazywa twój lekarz i czy chodzisz prywatnie czy do szpitala MSWIA, pytam bo tam gdzie chodzę prywatnie też przyjmują lekarze z tego szpitala
 
moj lekarz to wojciech borucki zaczelam chodzic do niego najpierw do szpitala ale teraz ma urlop w szpitalu i chodze do niego prywatnie na bemowo do kliniki on jest super


 
reklama
Agusiu24 a na jakiej ulicy bo ja właśnie jestem z Bemowa, możesz mi podać jakieś namiary na tą klinikę bo szukam właśnie jakiegoś sprawdzonego lekarza
 
Do góry