reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jacy są nasi lekarze?

ee..ale to już Olu sotatnie usg dopochwowe. Kolejne juz brzuszka;)- wiec mąz wejdzie:)..Pytałam, czy moze juz za miesiac płec będę znala:):)..no powiedzial,z ę nikłe szanse..ale postara sie..ale to wówczas dopochwowo..no i..ale raczej to przy kolejnej to już prędzej.
Byłam z koleżanka u gin- ma 2 m-ce starsza ciaze..zna już płec:):)wiec..dziewczęta..w styczniu i my moze poznamy co pod serduszkiem nosimy:):)

Olu-jak pisalam- jestem pod wrazeniem tego- co..ba-KOGO:)- tam zobaczyłam:):)..śovczniuni dzidzius- było tak dobrze widac i tak dużo:)..duzą glówke..rączki- ktore tak fajowo się ruszały:)- zarys nózek..i widzialam szybciutko bijące serduszko:):)..mam zdjęcie usg..i na pewno wkleję..wszystko dosc dobrze widać..i nawet kropeczkę ciemniejszą- serduszko:)!Dzidzius stał na głowie;):):)Jestem szczęsliwa;)
No, ale wróciliśmy dosc poźno..no i wczoraj znowu ze zmeczenia wymiotowałam:(
 
reklama
Rusałko - ale fajnie ze widziałaś swoja dzidzie, ja sie nie mogę doczekać, Idę za tydzień
I mam nadzieje ze będzie USG i ze będzie cos widać:))
Wklej koniecznie zdjęcie:)))
 
Niestety nie jestem z Tych a z Dabrowy Gorniczej a do tych skierowal mnie moj lekarz bo tam prowadza takie przypadki jak moje. Dzis ide do prof. Poreby na konsultacje, zobaczymy czego sie dowiem i czy znow bedzie USG. Acha, i zamierzam wchodzic z mezem :)
 
Rusałko super, że moglas znow popatrzec na swojego maluszka:)ja do teraz jestem pod wrazeniem po pierwszym usg.i szczerze mowiac nie moge sie doczekac kiedy nastepne.
 
Bylam dzisiaj pochwalic sie ciaza u mojego belgijskiego lekarza :D
bylo bardzo milo i usg poprostu cos niesamowitego, jedyne co moglam z siebie wydusic to:
"wow, niesamowite"
widac rączki, nozki, paluszki, glowke, serduszko i......jak sie rusza dzidzia!
najpierw robil usg dopochwowe, a potem przez brzuszek wiec sie naogladalam ze wszystkich stron!
Wg usg ciaza ma 12tyg i 4 dni, a dzidzius juz ponad 6cm!Ciekawe czy bede majowka czy czerwcowka :laugh:
a za miesiac bedzie juz prawdopodobnie zobaczyc plec :D :D :D

Pozdrawiam serdecznie dziewczyny!
zagladam troche mniej czesto bo narzeczony juz tu ze mna jest, a do tego szkola i praca wiec za duzo czasu to nie mam na forum!
trzymajcie sie :D
 
Dag Agatatje, tak myslalam, ze sie dzis bedziesz miala czym pochwalic ;D Gratulacje, super wiesci i jestes juz tak daleko 12t ....No to czekamy na zdjatko!
Mam pytanko do Ciebie - czy proponowal ci lekarz jakiekolwiek badania prenatalne czy w Belgii tez sie ich normalnie nie robi a jedynie na zyczenie lub jezeli sa jakies wskazania. Wiem, ze w Leuven informuja o mozliwosciach, tyle, ze nie wiem czy jest to norma i te badania wchodza w ubezpieczenie czy nie.
 
Jej Agatatje- suuper..i już tak daleko 12 tydz-wow:)..
Gin mojej koleżance (jest w 5 miesiacu) zlecił wykonac badania prenatalne-u na kosztują 60 zł
co do płci-to mi gin powiedział, ze przed Św. Bożego Narodzenia bedzie ciężko, choć postara sie- ale w styczniu już raczje będę wiedziała KOgo tam mam:)..no chyba, ze dzidziuś sprytnie sie schowa:)
 
Gratuluję Agatatje. Fajnie tak zobaczyć takiego dużego Bobasa. Ja też mam nadzieję popodglądać trochę moje Maleństwo w poniedziałek, bo wtedy idę do lekarza... Zamierzam też wziąć płykę i nagrać pierwszy filmik Naszego Dzidziula :) Wkleję wam zdjątko, jak będę po...

 
Aniusorha szybciutko wklejaj zdjęcie Waszego słodkiego Maluszka..Czy mogłabyś się spytać w poniedziałek podczas wizyty  swego ginekologa czy w 17 tc można stwierdzić płeć dzidzi metodą 4 D? Ja tak bardzo chciałabym wiedzieć na Boże Narodzenie kogo noszę pod sercem.Chciałam spytać się mego lekarza, ale zapomniałam z tego wszystkiego. Miałam mieć wizytę 18-11 ale przełożyłam na 28-11 więcej będzie widać i i na przełomie 12-13 tc stwierdzić czy dzidzia jest zdrowa wykluczyć wady typu Down itd. Ale ja jestem , musze być dobrej myśli.Pozdrawiam ;)
 
reklama
Oczywiście, Olu, zapytam się. I wkleję zdjątko. A o chorobach nie myśl - wszystko będzie dobrze. Komu ma się udać, jak nie nam - czrwcowym mamom? :)
 
Do góry