reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak długo się staramy?

Tak tak Malinka przydał by się wózeczek z dzidzą.

Mój psiak na szczęście jeszcze nie miał kleszczy a mam go ponad rok. Ale mojej koleżanki psinka wiecznie coś przyniesie ze spacerku. ;D
Mój dużo czasu spędza na powietrzu, kupiłam mu obrożę przeciw kleszczom ale jej jeszcze nie założyłam :p i mam nadzieję ze kleszcze się go nie będą imały.

Trzymam za nas kciuki i oby tym razem @ odwiedziły nas dopiero za ponad 9 miesięcy.
 
reklama
Jak miałaqm pieska a jeżdziliśmy co roku do lasu na biwak-zawsze miałą kleszcze!!! Całe szczęście że nie ja je wyciągałam!!
Ale za to raz musiałąm wyciągnąć mężulkowi bo na trasie zachciało mu sie siusiu i hoop w lasek- i zajechał z lokatorem ;D całe szczęście nie zdążył się wbić jak go ściągałam fuj
 
Kiedyś miałam kleszcza.
Jeszcze byłam w podstawówce i pojechaliśmy na obóz. Wracam a tu na ramieniu lokator. :p :p Mama narobiłą paniki, zawołała sąsiadkę, sąsiadka nalamentowała. W końcu posżłyśmy na pogotowie a tam mówią, że trzeba ciąć i do chirurga ;D Posżłyśmy do chirurga i dzięki Bogu była tam młoda pielęgniarka, która wykręciłą mi paskudztwo w drugą stronę niż wskazówki zegara. Dali jeszcze zastrzyk i po kłopocie. Na szczęście obyło się bez cięcia. ;D ;D
 
2 cykle hihihi myślałam po pierwszej porażce że będę czekać długie miesiące a tu taka niespodzianka!!!
Ale nie wiem co się dzieje bo mnie brzuch pobolewa jak na @ co to może być ???? może wiesz?
 
Izabelka takie bóle jak na miesiączke to napewno rozciąganie się macicy.Elżbietka ma racje możesz łyknąć sobie nospe-można kupić bez recepty w aptece. Nie martw się wszystko będzie o.k ;D
 
Tak szybko sie rozrasta macica? tzn juz?? chyba muszę sięgnąć po jkąś lekturę ;D dziękuję za rady
 
reklama
Tak rozciągają się mięśnie macicy a nospe przepisał mi gin gdy byłam w ciąży z pierwszym dzidziusiem i brałam nawet w pużniejszych miesiącach ciąży
 
Do góry