reklama

jak odstawić od piersi?

Temat na forum 'Żywienie dzieci - porady' rozpoczęty przez Mama Madzi15-mcy, 4 Listopad 2010.

1. Mama Madzi15-mcy

Mama Madzi15-mcy Początkująca w BB

Witam! Jestem mama 15 miesięcznej Magdy. Karmie ja nadal piersią i nie wiem jak ją odsatwić. Najgorsze jest to że nie chce sztucznego mleka pić i o butelce nie ma mowy. Je wszystko min. kaszki, zupki itp ale musi poprawić piersią. pozaym usypia przy piersi. myśle o powrocie do pracy i dlatego jest to dla mnie ważne. Boje sie tez że będzie bardzo nerwowa. Prosze pomóżcie mi Pozdarwiam:tak:

2. gugula

gugula Fanka BB :)

witaj :) ja mojego synka karmilam do roku, i tez sie obawialam,bo nie potrafil pic z butli, z niekapka probowalismy go uczyc, ale bez rewelacji... powiem Ci,ze u nas przebiegalo to stopniowo...najpierw oduczalam go cycowania w nocy, bo potrafil budzic sie po 5 razy do cyca... troche bylo placzu, ale dalismy rade...stopniowo, najpierw dwa razy na noc dostawal cyca, a pozostale razy tulilam do dopoki nie zasnal....w dzien bylo troche latwiej bo jadl inne rzeczy i mozna bylo go troche oszukac, a jak wolal cyca, to czasem udalo sie go utulic:) na koniec bylo tak,ze dostawal piers przed kazdym spaniem, czyli na noc, i dwa razy wdzien....pozniej jedno dzinnie tylko (drugie spanie rozplanowalismy na spacer, to zasypia bez problemow)....a pozniej jak juz bylo tylko raz dziennie i raz na noc, to juz hurtem akurat na roczek przestal dostawac i nawet chyba nie zauwazyl i sie nie domagal :) i nauczyl sie pic z niekapka :) wg mnie najlepszym sposobem jest cierpliwie stopniowo ograniczac....w dzien jest o tyle latwiej,ze mozna dziecko zajac czyms innym....a jak wyglada w nocy? tez karmisz?

3. reklama
  4. Mama Madzi15-mcy

Mama Madzi15-mcy Początkująca w BB

Dzięki za odpisanie! Moja pociecha tez doi cyca w nocy tak ok. 2 razy. Co do jedzenia to prawdziwy z niej niejadek, sa dni ze nie chce wcale a czasami zje bardzo duzo. Próbowałam ja uczyc z niekapka i z butelki ale nic nie dało - nie chce. Herbatke z butelki sie napije. pozdrawiam

Poleć forum