reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak przedłuzyć stosunek???

Haha, Kira, widzę że jak ja jesteś zwolenniczką intensywnych doznań ! :p :p :p

Jus20sto, podziel się, jaką metodę poleca twoja książka ? Wprawdzie mój partner nie ma takiego problemu ale bardzo mnie to intryguje jak to można regulować ?
W ogóle to dlaczego nie ma Szybkich Billow-Kobiet ? Chyba jako płeć jesteśmy mniej podnietliwe...

Facet nie potrzebuje tyle czułości co wy.Czasem na prawdę wrto się postarać dla swojej kobiety,są na to super rezczy które pomagają w stresie:)
 
reklama
Powiem Ci jako facet,jesteśmy każdy inny ale my też lubimy piszczoty prezd sexsem tak więc bardzej go podkręć czułościami,dotykami i dojdzie szybciej niż Ty:)
 
Kasiu, po amatorsku moge ci doradzić jedynie że wydaje się że istnieją zasadniczo dwie metody. Pierwsza - nazwijmy ją: "Przed". Polega na tym że musisz go po prostu strasznie rozpalić, do tego stopnia iż kiedy się już złączycie na sposób małżeński :laugh: to naprawdę niewiele mu będzie trzeba aby osiągnąć szczyt. Można to osiągnąć na dwa sposoby: albo subtelny, wykorzystując nastrój, bodźce wizualne (bielizna, sposób poruszania, sposób rozdziewania), słowne (zacznij mu świństwa opowiadać :D) albo dosadny i technologiczny - za pomocą bardzo efektywnej gry wstępnej: usta, język, ręka, piersi - co tam najlepiej na niego działa.
Kiedy już będzie bardzo rozpieszczony, wszystko potoczy się szybciej. "W trakcie" musisz być dla niego kochanicą jeszcze bardziej niż byłaś dotąd.
Drugi sposób - nazwijmy go: "Po", sprowadza się do tego że myślisz tylko o sobie i przeżywasz swoją rozkosz a kiedy już się nią nasycisz dość, wykorzystując pieszczoty o których wspomniałam w metodzie "Przed" sprawiasz rozkosz mężowi. Niekoniecznie bedzie to do końca spełnienie jego marzeń jeśli bardzo ceni sobie szczytowanie w trakcie stosunku ale cóż, warunki są szczególne.
Podobno cuda (ale tego nie próbowałam, no i to rozwiązanie długofalowe) czyni uprawianie jogi, mężczyzna i kobieta potrafi wtedy zapanować całkowicie nad swoim ciałem. Można dowolnie długo, można też na zawołanie. :p


Dobrze gadasz:)
 
A co myślicie o Tantrze, czytam sobie właśnie o tym i w skrócie można napisać, że jest to droga do nieskończonej przyjemności, tak można to ująć. Ciekawe też są ćwiczenia oddechowe i metoda start-. Ale ta Tantra mnie zainteresowała najbardziej, tylko ciekawe ile trzeba czasu poświęcić, żeby opanować choćby podstawy. Podpierając się artykułem Link do: Jak przedłużyć stosunek? 11 sposobów na opóźnienie wytrysku – KowaleZdrowia.pl można wykorzystać 7 metod, które są darmowe, nie trzeba przyjmować leków czy innego badziewia.

Polecam jednak wybrać się do lekarza i omówić problem, sprawdzić jakie rozwiązanie zaproponuje. Ćwiczenia jednak nie zaszkodzą, a można inne korzyści osiągnąć :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny my mamy taki problem.Mąż widzi go ale nic z tym nie robi. Zwykle dochodzi w kilka ruchów. Pewnie zapytacie się mnie czy wcześniej tak było...No to odpowiem.Mianowicie nie było . Nigdy nie był długodystansowcem,ale wydaje mi sie ze z wiekiem może coraz krócej. Ratunku bo ma dopiero 30 lat a sama czuję się normalnie niezaspokojona.
 
istnieje teoria, według której masturbacja przed seksem pozwala mężczyźnie na przedłużenie stosunku :)
 
reklama
Tutaj chodzi o to w jaki sposób mężczyzna Cię rozpali niż o wydłużenie stosunku. Krótki seks to nic złego ale musi być jakościowy. Ale w najgorszym wypadku można sobie pomóc poprzez użycie tabletki na potencję bez recepty *spam*
 
Do góry